TH-42PV70PA jakie DVD

vanderer

New member
Witam
jaki polecacie odtwarzacz dvd do plazmy Panasonic TH-42PV70PA posiadam dvd bellwood i niestety nie współgra to najlepiej ,
dzięki za ewentualną pomoc
 

Mabri

New member
vanderer napisał:
Witam
posiadam dvd bellwood i niestety nie współgra to najlepiej ,
dzięki za ewentualną pomoc
Bo nie ma prawa.

Jeżeli jeszcze powiesz ile chcesz na niego przeznaczyć środków oraz co będziesz na nim odtwarzał, to będzie mi o wiele łatwiej coś polecić.
 

vanderer

New member
Mabri napisał:
Bo nie ma prawa.

Jeżeli jeszcze powiesz ile chcesz na niego przeznaczyć środków oraz co będziesz na nim odtwarzał, to będzie mi o wiele łatwiej coś polecić.
Mysle że do 500 -600 zł Generalnie płyty dvd z filmami i dvix (polskie napisy)
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moj typ to DV-400 Pioneera. Jestem swiezym uzytkownikiem plazmy 37PV7P i po podlaczeniu tego odtwarzacza do telewizora doznalem... szoku. Jakosc obrazu (jak dla mnie) wrecz rewelacyjna, odtwarzacz swietnie sobie radzi ze skalowaniem obrazu oczywiscie po HDMI. Wedlug mnie ma wade w postaci zbyt mayłch przyciskow sterujacych na obudowie odtwarzacza oraz brak diody stand by, ale co tam obraz najwazniejszy. Dzwiek z plyt audio w DTSie tez swietny.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

irpol

New member
Dvd

Jak plazma panasonic to i pozostały sprzęt, mam plazmę ,video/!/, nagrywarkę i amplituner Panasonic.Wszystko pięknie hula z jednego pilota.
 

deha

New member
Dmr-eh57

a co powiecie o tej nagrywarce czy warto ja kupic za 955 pln i czy spokojnie może ona służyć jako odtwarzacz dvd?
 

Wojtek58

New member
Używam jej od miesiąca, równierz jako odtwarzacza DVD w komplecie z 42PV70P. Na razie nie mam większych zastrzeżeń. Na forum jest wątek poświęcony właśnie temu modelowi.
 

laki

New member
tez wlasnie sie zastanawiam nad S53. tylko ze znalazlem jeszcze model -S53 ( z myslnikiem) i S53E. ktory nie posiada progresiv scan, czy to wazne? ktory z nich bylby najlepszy i czy wogole sie czyms roznia? co oznacza jak na niektorych na koncu jest jeszcze K lub S? czym sie róznia?
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Myślnik albo jest, albo go nie ma. Kwestia zapisu. S - srebrny, K - czarny.

Progresive Scan jest na pewno. Jego brak, to błąd w opisie.

ArtS :)
 

laki

New member
ok. dzieki to mi sie troche wyjasnilo:)
a czy miales jakies spotkanie z tym modelem? albo moze mozesz doradzic cos w tej cenie. posiadam telewizor panasonic 32LX70 i dlatego myslalem o tym modelu. moze masz jakies sugestie.
dzieki za pomoc
pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Koleżanka ma model 511. Model 53 jest rozbudowany o obsługę 1080p. Przyzwoity odtwarzacz.

ArtS :)
 

fomicz

Member
Ja rowniez szukam DVD do podlaczenie z tytulowym Panasonikiem.
Zastanawiam sie pomiedzy Panasonic DVD S 53 a Fergusonem D 780 HX. Nie ukrywam, ze odtwarzam dosc duzo divxow (w tym rowniez kompresowanych xvidem) i oczekuje poza dobra jakoscia na plytach DVD bezproblemowego uzytkowania z plikami avi.
Unifikacja sklania mnie do Panasonica ale dobre opinie Fergusona tez zachecaja.
Co Wy na to?
 

wideo5

New member
marmac500 napisał:
Moj typ to DV-400 Pioneera. Jestem swiezym uzytkownikiem plazmy 37PV7P i po podlaczeniu tego odtwarzacza do telewizora doznalem... szoku. Jakosc obrazu (jak dla mnie) wrecz rewelacyjna, odtwarzacz swietnie sobie radzi ze skalowaniem obrazu oczywiscie po HDMI. Wedlug mnie ma wade w postaci zbyt mayłch przyciskow sterujacych na obudowie odtwarzacza oraz brak diody stand by, ale co tam obraz najwazniejszy. Dzwiek z plyt audio w DTSie tez swietny.

pozdrawiam
miałem tego pioneera i oddałem go do sklepu z prostej przyczyny - jednocześnie nie są aktywne wszystkie wyjścia audio. jeśli prze łączysz na DD to na TV nie masz audio, jeśli przełąćzysz na analog to na ampli nie ma sygnału, trochę to było upierdliwe. kupiłem sony NS76H i jest ok.
 

fomicz

Member
Zakupilem w koncu Fergusona 770 (780 nie mozna bylo dostac) i wszystko dziala bardz pieknie. Jedyne zastrzezenia mam do jakosci pilota, ale to juz inna sprawa.
Dzis wgrywam firmware od 780 by Wajs - zobacze jak zmieni sie funcjonalnosc.
 

marmac500

Klub HDTV.com.pl
VIP
wideo5 napisał:
miałem tego pioneera i oddałem go do sklepu z prostej przyczyny - jednocześnie nie są aktywne wszystkie wyjścia audio. jeśli prze łączysz na DD to na TV nie masz audio, jeśli przełąćzysz na analog to na ampli nie ma sygnału, trochę to było upierdliwe. kupiłem sony NS76H i jest ok.

Moze miales wadliwy egzemplarz. U mnie jest sygnal i na zlaczu cyfrowym i analogowym jednoczesnie.
 
Do góry