Teufel - diabeł tkwi w szczegółach...

cacusrc

New member
Właśnie...
Jestem na etapie wyboru soundbara do 2,5 kzł. Na chwilę obecną rozważam zakup pomiędzy tymi dwoma:
1. DENON S514 - około 1,8 kzł
2. HK SB26 - około 2,3 kzł (koniec produkcji)

Przypadkowo trafiłem na dobrą opinię o kolumnach Teufel.
Wszedłem na ich stronę i okazuje się, że mają 3 ciekawe soundbary...

Podoba mi się to rozwiązanie i cena też jest akceptowalna:


Niestety polski internet milczy na temat tej firmy, a niemieckiego nie znam :(
Kilka opinii, które wyłapałem są bardzo pozytywne i generalnie sprzęt jakościowo i brzmieniowo jest porównywany z BOSE...

Czy ktoś z Was ma, miał przyjemność używania produktów tej firmy (super jeśli ktoś używa ich soundbara)?

Ciekaw jestem Waszych opinii.

Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam,
Jacek
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W Berlinie jest sklep(przynajmniej na wiosnę był) obok Bikini (U-Bahn Zoo Garten) ,byłem w środku były kolumny ,suby
Kiedyś ta firma była dosyć popularna teraz już nie bardzo
 

cacusrc

New member
To chyba będę pierwszy na forum, który opisze coś o tym sprzęcie...
teufelaudio.pl/soundbary/cinebase-p14707

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

cacusrc

New member
Witam po krótkiej przerwie...
Zamówiłem w końcu https://www.teufelaudio.pl/soundbary/cinebase-p14707.html
Czekałem trochę, bo trafiłem na lukę w produkcji, ale... warto było czekać :)
Sprzęt jest wart każdej wydanej na niego złotówki.. Nie jestem wielkim koneserem HiFi, ale żaden sprzęt, którego starałem się posłuchać w sklepach nie brzmiał tak fajnie (jak dla mnie). Ja nie żałuje zakupu, choć był mocno w ciemno. Rozwiązanie jest dla osób posiadających stolik pod telewizor.
Plusem jest, że nie musicie zapewnić dodatkowego miejsca na subwoofer.
Wzmacniacz jest 7 kanałowy, więc świetnie zapewnia wyodrębnienie dialogów - wreszcie w polskich filmach słychać wyraźnie dialogi...
Jak dla mnie sprzęt w ogólnej ocenie to 9,5/10 (0,5 punktu odejmuję za brak guzików do sterowania na samym urządzeniu).

ps.
w czasie mojego zakupu dokładali słuchawki https://www.teufelaudio.pl/sluchawki/move-pro-p16063.html. Słuchawki mają świetne brzmienie i separację dźwięków. Słysze teraz nowe dźwięki w znanych już utworach, przy tym samym źródle dźwięku...
Używałem do tej pory różnych dousznych słuchawek (JBL Everest 100, Huawei AM185 ANC, i inne) ale te Diabelskie po prostu "wymiatają"
 
Ostatnia edycja:
Do góry