TeTelwizorek Plazmowy Panasonic TX-P50VT20

peterka1000

Member
Bez reklam
Witam . Mam do sprzedania Telewizorek Plazmowy Panasonic TX-P50VT20 praktycznie nowy ze wszystkim co jest w pudełku czyli : dwie pary okularków 3D plus adapter USB Wifi . Zakupiony miesiąc temu w Polskim sklepie . Cena 6100 zł . Telewizor bez wad , nie sprzedaje z powodu wady ukrytej , czy jakiegoś uszkodzenia . Poprostu wcześniej miałem LCD i technologia plazmowa jednak nie dla mnie . Jak ktoś chce kupić takowy telewizorek to warto kupić odemnie bo zaoszczędzić można kilkaset złotych . Nie rejestrowałem tv na stronie Panasonica , więc montaż jak i uchwyt do mocowania na ścianie do odebrania tak jak ma to miejsce przy zakupie nówki . Oglądam telewizor na ustawieniach bardzo łagodnych nawet o wiele poniżej nawet ustawień przy docieraniu . Zresztą podobno takowego tv się nie dociera . Pilot nie używany prawie wcale bo mam Logitecha Harmony . Do tv dołącze film 3D o Kanionie Colorado który zakupiłem , 45 minut jazdy na maxa w 3D . Pozdrawiam i zapraszam do zakupu . Kontakt emailowy na forum , lub na GG 1676571 . Naprawde warto .
 
Do góry