Terminator: Salvation

Ramzes765

New member
Bez reklam
Mialem okazje wczoraj obejrzec nowego terminatora (Terminator: Ocalenie) w jakosci HD. Obraz bardzo dobry, jak przystalo na nowe produkcje HD. Ale nie o obrazie a o dzwieku chcialem napisac ;)
Po prostu REWELACJA. Dzwiek jest swietny, wystrzaly, wybuchy, odglos zbl;izajacych sie terminatorow, dudnienie itp. tak jakbysmy byli obecni w roku 2018 :D. Najlepsza jest scena jak pojawia sie Arnold - dzwiek w tym momencie wymiata. Dodam, ze jest to zwykly DTS az sie nie moge doczekac jak wyjdzie Blu-Ray i dzwiek DTS HD.
W kazdym razie gorąco polecam, wrazenia zapewnione :bober:
 
Ostatnia edycja:

MARAS

New member
Mam pytanie odnośnie formatu obrazu w tym filmie.Na pudełku jest podane,że jest 2.40:1 i 16:9HD.Zawsze jak oglądam to występują 2 szerokie czarne pasy niewiem gdzie można zmienić ustawienia aby było 16:9.:confused:

Jeśli chodzi zaś o film to niezbyt mi się podobał.Robi wrażenie jakby to był odcinek serialu a nie samodzielny film.Dźwięk rzeczywiście wspaniały.
 

djalien

New member
też oglądałem i muszę przyznać ze robi wrażenie obraz i dzwięk po prostu ideał polecam w 100-ach. można wypróbować kino na tym filmie :)
 

prez8s

New member
Mi najbardziej podobała się akcja z tym robotem atakującym tą "małą wioskę", jak w niego strzelają, potem wysadzają cysternę koło niego, a potem z nóg jego wychodzą dwa mototerminatory i ich ścigają, fajne dźwięki wydaje z siebie ten duży robot. Uważam że to najlepszy kawałek filmu. Zresztą cały film jest świetny.
 

blurejs

New member
Maras, przy aspekcie 2.40:1 naturalne są pasy na dole i górze obrazu.
16:9 to aspekt 1.78:1 - wtedy masz obraz na cały ekran telewizora. Również przy 1.85:1 masz prawie cały ekran zajęty.
Żeby kinowy aspekt 2.40:1 mógł być bez pasów to musiałbyś mieć szerszy telewizor np. 21:9 Cinema Philipsa.
Oczywiście w opcjach twojego telewizora możesz sobie rozszerzyć sztucznie obraz na cały ekran, ale wtedy tracisz na jakości.
 

lobo77

Member
Ale nie o obrazie a o dzwieku chcialem napisac ;)
Po prostu REWELACJA. Dzwiek jest swietny.Najlepsza jest scena jak pojawia sie Arnold - dzwiek w tym momencie wymiata. Dodam, ze jest to zwykly DTS az sie nie moge doczekac jak wyjdzie Blu-Ray i dzwiek DTS HD.
Kolego, DTS HD MA w tym filmie po prostu zabija!!! Zwykły DTS też jest dobry , ale Master Audio znacznie go przewyższa.
 
Do góry