Terminator 5 : Genisys

robertuss

Active member
Bez reklam
Jeden z bardziej chyba oczekiwanych filmów od kilku lat.A premiera też już niebawem 1lipca 2015

Pierwsze zdjęcia z planu.Nieśmiertelny Arnold jako T-800 ;) i kolejne miliony przelane na jego konto.Stallone planuje ostatnią część Rambo "Ostatnia krew" ci faceci ustawili się do końca życia.
W filmie użyją najnowszych technik od efektów.Technologia która tworzy wirtualnego człowieka , oddychającego,chodzącego.Będzie to lepsze niż widzieliśmy dotychczas.Nazwali to "Święty Gral efektów".Prawdopodobnie będą chcieli pokazać młodszą wersję T-800.Już pokazywali pamiętacie?;)Ma być to jeszcze lepsze...

first-official-look-at-arnold-schwarzenneger-in-terminator-genisys


first-official-look-at-arnold-schwarzenneger-in-terminator-genisys1
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie byłbym taki pewny,ma swoje zdanie na temat "odnawianych" klasyków...

"Terminator 5 : Genisys" to coś w stylu reboot'u,jednak zmienili tutaj podobno historię Sary Connor,na co narzekają fani serii...

Ale jak jest się fanem to do końca :D, szczególnie że to niby ostatnia część heh:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Terminator ma duże przestoje.Ostatnia część była z 4-5 lata temu ??.

To nie tyczy się tylko Terminatora.Obczaj Batmana,Spider Man'a,Star Trek,Gwiezdne Wojny,Mad Max'a,Człowieka ze stali itd. Pomiędzy starymi a nowymi seriami/filmami jest różnica kilku/kilkunastu lat.
Transformers to chyba wyjątek ;-)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
To nie tyczy się tylko Terminatora.Obczaj Batmana,Spider Man'a,Star Trek,Gwiezdne Wojny,Mad Max'a,Człowieka ze stali itd. Pomiędzy starymi a nowymi seriami/filmami jest różnica kilku/kilkunastu lat.
Transformers to chyba wyjątek ;-)

Spider Mana to mieliśmy 2 lata temu.Zapamiętam ten film bo pierwszy raz zapoznałem Cinavię;) Produkcje Marwella to typowe masówki.Poważniejsze produkcje o wiele rzadziej wychodzą
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
FFooXX5,zależy co rozumiesz pod pojęciem "słaby fizycznie".Wiadmomo że nie jest już tak silny jak kiedyś,jednak założę się że siniejszy od przeciętnego 20 czy 30 latka.W dodatku na stere lata wziął się za siłownię.Siła tak szybko nie spada,co innego kondycja.Chociaż dzisiaj coraz więcej osób,także młodych ma z nią problem,siedząc tylko przy kompie...

Robertuss,chodziło mi o czas pomiędzy starymi a nowymi wersjami..
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
bardziej chodzi mi o problemy wewnątrz organizmu a ma ich sporo z tego co wiadomo:). Na pewno trzyma się lepiej niż nie jedno neodziecko. Ja na szczęście dbam o kondycję:) i czuję się jak bym znowu miał naście lat:D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
bardziej chodzi mi o problemy wewnątrz organizmu a ma ich sporo z tego co wiadomo:). Na pewno trzyma się lepiej niż nie jedno neodziecko. Ja na szczęście dbam o kondycję:) i czuję się jak bym znowu miał naście lat:D

Wiesz to nigdy tak naprawdę nie wiadomo, miałem kolegę który biegał półmaratony( ja zresztą też biegałem kiedyś ) do tego jeszcze kilka innych dyscyplin uprawiał, świetnie kondycyjnie, nigdy nei narzekał na zdrowie.... poszedł do sklepu - zawał i po chłopaku - 41 lat w tym tygodniu był pogrzeb. Także nie ma mocnych na zdrowie.
 
Do góry