Ten nowy telefon jest tak dobry do grania, że ​​czuję się jakbym oszukiwał.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten nowy telefon jest tak dobry do grania, że ​​czuję się jakbym oszukiwał.
Apex Legends pojawił się w złym momencie...

uT9UpK9875UB8TgXosmVoJ-840-80.jpg.webp


[FONT=&quot]Właśnie skończyłem testować Xiaomi Black Shark 5 Pro - dokładniej, skończyłem grać na nim bez przerwy, ale ponieważ jest to telefon do gier , myślę, że jest to akceptowalny sposób testowania - i było to trudne zadanie odłożenie go.

[/FONT] [FONT=&quot]Świetnie nadaje się do grania - ma mocny procesor i dobrze wyglądający ekran, ale moim ulubionym aspektem są fizyczne wyzwalacze, które można mapować do funkcji w grze. Oznacza to, że po naciśnięciu tych przycisków na krawędzi telefon myśli, że naciskasz określony obszar ekranu – więc w strzelance możesz przypisać jeden do przycisku celowania, a drugi do przycisku strzelania, co przyspiesza naciśnij oba.[/FONT]

[FONT=&quot]W rzeczywistości wyzwalacze Black Shark 5 były tak przydatne, że granie w konkurencyjne tytuły online wydawało się niesprawiedliwe – fakt, że niedawna premiera Apex Legends Mobile uderzyła z całą siłą.

Wyzwalacze telefonu

[FONT=&quot]Fizyczne wyzwalacze nie są niczym nowym w telefonach z Androidem, a od kilku lat testowane przeze mnie telefony do gier, takie jak Lenovo Legion Phone Duel i Nubia Red Magic 6 , mają te dotykowe – oznacza to, że dotykasz miejsca na krawędzi urządzenie i palec zostanie podniesiony.[/FONT]
[FONT=&quot]Black Shark 5 Pro ma najlepszą wersję tego, jaką wypróbowałem (powinienem zaznaczyć, że Black Shark 4 Pro i Poco F4 GT również go używają, chociaż ich nie testowałem).[/FONT]
[FONT=&quot]Spusty fizycznie wystają, więc po ich naciśnięciu otrzymujesz satysfakcjonujące „kliknięcie” – oznacza to, że dokładnie wiesz, ile siły użyć, aby je nacisnąć, i wiesz, kiedy Twój dotyk został wykryty. To najbliższe uczucie, jakie miałem do używania kontrolera do gier podczas testowania telefonu.[/FONT]
[/FONT] [FONT=&quot]Ale to jest problem - tylko ja używam tych wyzwalaczy.[/FONT]

Pokaz sprzętu

[FONT=&quot]Świat gier mobilnych jest niesamowicie zróżnicowany pod względem sprzętu – możesz grać w drużynie z ludźmi korzystającymi z topowego Samsunga Galaxy S22 Ultra lub niedrogiego telefonu Motorola i nigdy się nie dowiesz.

[FONT=&quot]W większości twórcy gier uwzględniają tę rozbieżność i sprawiają, że tytuły są jak najbardziej dostępne, więc posiadanie słabego telefonu komórkowego nie jest przeszkodą. Jednak jakość ekranu i częstotliwość odświeżania mogą mieć znaczenie – a w przypadku wyzwalaczy jest to szczególnie pomocne.[/FONT]
[/FONT]
WncHzYh6KrRaJLqjWyYY3L-970-80.jpg.webp

[FONT=&quot]Trudno zaprzeczyć, że wyzwalacze dają ci przewagę podczas grania w sieciowe strzelanki. Ponieważ generalnie używasz tego samego kciuka do ruchu i do strzelania, aby kogoś zaatakować, musisz zatrzymać się, poruszyć kciukiem, znaleźć przycisk strzału i nacisnąć go - może to być czasochłonny proces. Możesz się ruszać i strzelać, ale jest to kłopotliwe.


[FONT=&quot]Wyzwalacze odcinają ten proces – po prostu trzymasz palec wskazujący na ramie telefonu, a kiedy trzeba strzelać, po prostu lekko naciskasz palcem – to niesamowicie proste.[/FONT]

[/FONT] [FONT=&quot]Podczas gdy twój przeciwnik spędza czas sięgając po przycisk strzału, twój palec już się z niego unosi po wystrzeleniu go. [/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
Apex Legends pojawił się w złym momencie...

[FONT=&quot]Od jakiegoś czasu nie mogłem się doczekać Apex Legends Mobile, ale jego premiera nastąpiła w tym samym czasie, gdy u moich drzwi pojawił się Black Shark 5 Pro – i właśnie opisałem, jak dużą przewagę dał mi ten telefon.


[FONT=&quot]Black Shark sprawił, że zbyt łatwo było radzić sobie z szaleńczymi bitwami, gdy wiele różnych drużyn spotyka się jednocześnie w tym samym punkcie. Nie musiałem grać taktycznie jak wszyscy, ponieważ moje lepsze czasy reakcji powodowały, że byłem zabójczy.[/FONT]

[FONT=&quot]Sprawdzając teraz moje statystyki, moje średnie obrażenia na mecz wynoszą ponad 2000, podczas gdy mój współczynnik KD wynosi ponad 35 – w dziewięciu grach, w których grałem, wygrałem siedem z nich.[/FONT]

[FONT=&quot]I powinienem wyjaśnić, że nie chwalę się - przez większość czasu jestem po prostu przeciętny. Ale ten sprzęt dał mi taką przewagę, że podniósł mnie z „nie do odróżnienia od bota” do „zwykłego MVP”.[/FONT]

[FONT=&quot]Czy to oszustwo? Cóż, to zależy od twojej definicji – nie hakuję gry dosłownie, jak robi to wiele osób w tych strzelankach online, ale używam narzędzi, do których nie każdy gracz ma dostęp.[/FONT]

[FONT=&quot]Na szczęście nie muszę długo siedzieć nad tym moralnym kłopotem – testuję już inny telefon bez wyzwalaczy
Techradar[/FONT]

[/FONT]
 
Do góry