Temat morze... Kino Domowe... ;)

Verso

New member
Witam,

Jestem nowym użytkownikiem na forum HDTV i laikiem w dziedzinie "sprzętu grającego".
Posiadam telewizor LCD, który ma tak kiepski dźwięk (pokój ok. 20m2), że postanowiłem coś z tym zrobić... :roll:

Czy mógłby ktoś zerknąć na poniższego "gotowca" i coś doradzić/podpowiedzieć:
DENON AVR 1311 + Wharfedale crystal 30 wh2 = 1100zł ??? :niewiem:

Jak to mówią Cena Czyni Cuda... :-D

Pozdrawiam,
 

Verso

New member
A zapomniałem dodać, że DVD już posiadam, a taką cenę znalazłem w gazetce na charakterystycznym tle w kolorze czerwonym... ;)
 

LUPO78

Banned
Witam,

Jestem nowym użytkownikiem na forum HDTV i laikiem w dziedzinie "sprzętu grającego".
Posiadam telewizor LCD, który ma tak kiepski dźwięk (pokój ok. 20m2), że postanowiłem coś z tym zrobić... :roll:

Czy mógłby ktoś zerknąć na poniższego "gotowca" i coś doradzić/podpowiedzieć:
DENON AVR 1311 + Wharfedale crystal 30 wh2 = 1100zł ??? :niewiem:

Jak to mówią Cena Czyni Cuda... :-D

Pozdrawiam,
na twoje warunki Onkyo TX-SR 578 i Quadral Quintas 5000 lub Onkyo TX-SR 608 i Jamo 606

jeżeli chodzi o cenę 1100zł to jakiś wał musi być
 
Ostatnia edycja:

Verso

New member
na twoje warunki Onkyo TX-SR 578 i Quadral Quintas 5000 lub Onkyo TX-SR 608 i Jamo 606

jeżeli chodzi o cenę 1100zł to jakiś wał musi być

Dzięki za szybką odpowiedź ;)

Tak wiem, czytałem wiele dobrego o ww. sprzęcie, ale wówczas cena szybuje powyżej 2000 zł :(

A cenę 1100 sprawdzę osobiście i dam znać - a na razie "nie róbmy scen..." ;)

Pozdrawiam,
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Do 20 m ampli trochę słaby ale cena faktycznie super okazyjna więc jeżeli nie masz więcej kasy to łykaj zawsze za tyle opylisz jak coś nie będzie grało.
 

viper-ek

New member
No szczerze się nie dziwie, jak tak szybko sprawdziłem ceny to wartość zestawu to około 2000 zł najmarniej. Może sprzęt jakiś nie wybitny (choć znawcą nie jestem) ale dla mnie by wystarczył, zwłaszcza w kwocie 1100 zł, którą akurat mam przeznaczoną na jakiś sprzęt/głośniki 5.1.

Dziwi mnie tylko, że jedna sieć a oferty są tak różne (sprawdziłem kilka sklepów MM).
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Dlatego ceny inne, bo inni kierownicy i dyrektorzy poszczególnych MM, więc sklepy pomimo tego, że z tej samej sieci, są dla siebie konkurencją, a jeżeli ktoś wynegocjuje lepszą cenę, to w niższej wystawi na półkę.
 

viper-ek

New member
jestem za :)

Co prawda przydałby mi się taki amplituner z dwoma wejściami optycznymi, ale takim zestawem w tej cenie na pewno bym nie pogardził :)
 
Do góry