Telewizory zakrzywione - jestem na tak.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

Telewizory zakrzywione - jestem na tak.




Wiele firm wprowadza na na rynek telewizory zakrzywione.
Moda, trend, potrzeba...
Na targach Ifa w Berlinie będzie pewnie ich zatrzęsienie.

Jeśli jesteś za - napisz proszę swoje uwagi.
Napisz dlaczego jesteś za zakrzywionym telewizorem i w jakiej przestrzeni czasowej zamierzasz go kupić - oczywiście zakładając że mieści się w Twoim budżecie finansowym.

Jeśli masz coś przeciw - nie pisz tu tylko w drugim bliźniaczym wątku.

Telewizory zakrzywione - jestem na nie.
Czekamy na Wasze uwagi.
 
Ostatnia edycja:

pikers

New member
Ostatnio byłem w sklepie i widziałem taki telewizor, wiecie jaka cena? 14 tysięcy złotych.. Za głowę się można złapać..
 

kwasior21

New member
Najpierw technologia dazyla do ekranow jak najbardziej plaskich, przylegajacych do sciany a teraz beda odstawac .... szkoda slow ;)
Wedlug mie takie bajery sa jak 3d, 70% ludzi to meczy i nie rusza.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
a ja tam sie ciesze, niech robia co chwila co innego, przeciez nie musisz tego kupic, niech karmia tych, ktorzy maja kieszenie pelne kabzy czy tych z kaprysem bądz tych, którym sie poprostu taki tv marzy. przynajmniej ceny innych typow leca na leb i mozna sobie pozwolic na wiecej. tak jest na kazdym rynku, samochody,domy...

mowiac o estetyce to taki tv tylko we wnęce nigdy nie na płaskiej ścianie.
 
Ostatnia edycja:

Yan00sh

New member
a ja tam sie ciesze, niech robia co chwila co innego, przeciez nie musisz tego kupic, niech karmia tych, ktorzy maja kieszenie pelne kabzy czy tych z kaprysem bądz tych, którym sie poprostu taki tv marzy. przynajmniej ceny innych typow leca na leb i mozna sobie pozwolic na wiecej. tak jest na kazdym rynku, samochody,domy...
Mówisz to z punktu widzenia pracownika czy pracodawcy?
Dzięki tym "nowościom" w każdej dziedzinie chlebodawcy się bawią i prześcigają zamiast płacić godnie ludziom, którzy na to pracują..
Przykładów możnaby mnożyć...
Wiem, to ta też pozytywny skutek - nowe technologie, niemniej porównując skalę pierwszy aspekt dominuje....:eek:

Wytalkowane z GT-I9100
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Przepraszam a kto Tobie zabronił być tym "chlebodawcą" mamusia,talent,lenistwo,chęci,zdolności czy jeszcze coś innego ???
 

Yan00sh

New member
Przepraszam a kto Tobie zabronił być tym "chlebodawcą" mamusia,talent,lenistwo,chęci,zdolności czy jeszcze coś innego ???
Mój "chlebodawca".
Już oni dbaja o to żeby się któryś z jego podwładnych nie wspiął...

Wytalkowane z GT-I9100
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Mało ambitny jesteś uczyć się, uczyć się a nie biadolić !!!

Bzdury prawicie, bzdury. Jak tak wszyscy by sie uczyli to kto by szpadelkiem machal? Druga sprawa, jest wiele osob, ktore maja godne wyksztalcenie i rownie cenna wiedze a pracuja za marne grosze. Kolejna rzecz to choroba calego systemu. W cywilizowanych krajach przecietny pracownik marketu czy innej pizzerni jest w stanie nabyc bez wiekszych wyrzeczen to co w Polsce uchodzi juz pod towar z wyzszej polki.
W normalnym kraju rzad, ktory okrada swoich obywateli a kazdy rzad okrada swoich obywateli stara sie choc troszke zlagodzic ten proceder i dac uszczknac zwyklym ludziom kawalek z tego tortu obfitosci. Mniejszy, wiekszy, ale jednak. W Polsce przecietny obywatel moze co najwyzej popatrzec na tort lub liznac pusta po fakcie konsumpcji tortownice.

Inny temat to biznesmeni. Ci dobzi walcza z okupantem (rzadem) tak samo ciezko jak wszyscy maluczcy. Dostaja w czapke z kazdej strony, ale dzieki ciezkiej pracy, kreatywnosci itd. potrafia cos ukrecic i dla siebie i dla ewentualnych pracownikow. Zli biznesmeni natomiast wykorzystujac dziki kapitalizm zaczynaj dojenie od dolu. Niskie pensje, praca ponad norme, wielozadaniowosc, coraz wyzsze wymagania od swoich pracownikow. Przy okazji kombinuja jak moga by oszukac system. Dzieki tym dzialaniom dochodza do majatkow do ktorych ich odpowiednicy na "zachodzie" dochodzili dlugimi latami a nawet pokoleniami.

Oczywiscie moj wywod jest duzym skrutem i na wyjasnienie i zrozumienie wszystkich mechanizmow trzeba by poswiecic mnostwo czasu.

Na koniec przypomnial mi sie tekst klasyka. "Jakby ja sie uczyl to i biskupem moglby zostac" :).
 

jolo

New member
Wracając do tematu ,jestem na tak dla zakrzywionych telewizorów.Kolega zakupił 48h8000 i może to subiektywne odczucie ale wrażenia wizualne z odbioru obrazu tego tv.jak dla mojego oka naprawdę fajne,tak samo reagowali inni znajomi.Nie potrafię tego wytłumaczyć ale obraz wyglądał lepiej jak na zwykłym tv.
 

dzielak5

New member
Jestem ciekawy czy będą drążyć temat zakrzywionych telewizorów w takim samym stopniu jak 3d, czy będzie sie to rozwijać . Czas pokaże :)
 
Do góry