Telewizory Ultra HD LCD firmy Sony serii XG9505-niektóre ich właściwości

Kuman

New member
Już taniał przed premierą. Ludzie zauważyli, że to jest to samo, co poprzednio (XF9005) z dwoma innymi chipsetami i pilotem, które w produkcji kosztują zapewne podobnie. A odbiornik kosztuje na wstępie 400$ więcej (w wersji 65"). Jedyną nowością jest inna konfiguracja głośników, co dla ludzi używających kina domowego nie ma żadnego znaczenia.

https://www.youtube.com/watch?v=S-jUfJDpHZ0
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Tylko doszedł rozmiar 85 pilot nowy moim zdaniem ladniejszy i procesor nowy :) czyli tv dobry ze średniej polki
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ciekaw jestem bardzo tej ceny za 85 cal na początek będzie ponad 20 tyś napewno dlatego ze wersja xf8596 85 kosztowała na start 20 tyś teraz kosztuje 14500 zł wiec spadł 5.5 tys mam nadzieje ze ten za rok będzie kosztował max 15 tys alternatywa będzie dla kogoś kto chce duże rozmiary ru8002 82
 

ewaldus

New member
Raczej poniżej 20k 85'' nie spadnie
b9d0187ee32665ba83738696db657b9f.jpg
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Aha czyli tyle kosztuje xg9505 na początek co model xf9005 wersji 75 to ciekaw jestem jak wersja 75 koszt 20 tyś to ile więcej 85. Wiec trzeba czekać cały rok jak teraz xf kosztuje 75 10 tys q jak wyszedł 20 tyś.
 

wucash

Active member
Bez reklam
blooming jeszcze do przeżycia (mi nie przeszkadza) ale banding dosyć niepokojący...
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Tak tylko xf nie ma wersji 85 i wszystko w temacie zobaczymy jak nie skny xg to samaung ru8002 82 cal albo nu8002 82 9 tys juz kosztuje lux cena
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Na forum hdtv........P.. jeden użytkownik napisał ze cena za xg95 85 cal oficjalnie 25 tys zl
 

wucash

Active member
Bez reklam
to ciekawe za ile wystartuje seria xg85 w 85 calach i co wniesie w stosunku do obecnej xf....
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Wucash z ilu m oglądasz swój tv sony w855c 75 cal?
Mam nadzieje ze za rok ten tv sony xg95 85 cal będzie kosztował 15 tys zł. I liczę po cichu na dobrą cenę samsunga ru8002 82 cal
 

wucash

Active member
Bez reklam
4- 4,5m i nie moge sie doczekać tych 85 ;-)
Jeśli ogromnych różnic nie będzie to ja dalej rozważam XF8596 ewentualnie tegoroczne XG85 jeśli wniesie cos nowego, przyznam szczerze, że to video z bandingiem w XG95 troche martwi...
 
Ostatnia edycja:

Tvmania

New member
Bez reklam
A ja myślę że xg95 bedzie ok tv tez poluje 85 cal za namową armaninga który powiedział wielkość ma znaczenie a filmy 4k z 3.5 metra będzie poezja i granie za rok na ps5 :)
 
Do góry