Telewizory Samsung Curved UHD nadchodzą ...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizory Samsung Curved UHD nadchodzą ...

Wprowadzone będą bardzo szybko!
Samsung 2014 - nie pozwolimy aby czas został zmarnowany.

Już w marcu ukażą się pierwsze zakrzywione telewizory których zakres obejmuje modele od 55" do 105". Podobno mają wystartować we wszystkich krajach w Europie jednocześnie.
Co myślisz o zakupie - Samsung Curved UHD ?
fullhd
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie jestem specjalnie przekonany do wkleslych tv.
Kicalem w sklepie jak zajac, z dolu, gory, boku i nie specjalnie mnie przekonal ten patent. Caly czas mialem wrazenie ze ten linie nie sa idealnie proste, szczegolnie jak sie wychylimy pod lekkim katem. Zobaczymy czy sie przyjmie, moze sie przekonam, chociaz jak pomysle ile lat czekalem na plaskie tv, a teraz ponownie mam ogladac odwroconego Trinitrona, to raczej kiepsko to widze. Zobaczymy.
 

ROTEL6

New member
Tez nie jestem przekonany co do tego typu ekranow mysle ze sztucznie to zawyzy cene a opcja zawieszenia na scianie tez mi sie nie widzi do tego dochodzi kolejny problem jak bedzie to wygladac z perspektywy widza siedzacego obok bo wydaje mi sie ze te ekrany projektowane sa na osobe siedzaca centralnie na przeciwko no ale moze nie bedzie tak zle trzeba to zobaczyc w akcji i wtedy ocenic pozyjemy zobaczymy narazie jestem na nie.
 

RAF1977

Banned
Widziałem kilka w sklepie i w sumie to one aż tak wygięte bardzo nie są i chyba da radę je zawiesić na ścianę.
Widziałem coś koło 50" ciekawe jak by taka 80" wyglądała. ..

Wysłane z mojego GT-I9100
 

adamo_

New member
Bez reklam
Takie Curved TV to kompletna bzdura. Czemu to ma służyć? obraz nie jest z tego tytułu lepszy, nie wpływa to na komfort oglądania. Wręcz przeciwnie: tak jak pisze ktoś wyżej, problem z powieszeniem, odstawanie od ściany. To że są cienkie jak szyba w samochodzie to jedyna zaleta, ale po co je dodatkowo wyginać ? moim zdaniem to taki wabik marketingowy: kup zakrzywiony TV i wyróżnij się, a to kompletne nieporozumienie. Nie chciałbym takiego TV nawet za pół jego ceny.
 

ROTEL6

New member
Marketing sila handlu tylko czy w przypadku Curved tv sie sprawdzi ? Koreanczycy poszli w zlym kierunku ,troche to na sile ryzyko duze natomiast bardzo podoba mi sie kierunek sony w tym roku do dobrego obrazu dolozyli dobre glosniki w swoich telewizorach na 2014 a wiadomo nie od dzis ze dzwiek w ledach do najlepszych nie nalezy.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no i można zapomnieć o kątach, tylko patrzenie na wprost czyli do codziennego użytkowania gdzie śmiga się cały czas po domu coś robiąc i zerkając na TV z kąta odpada heh
 

RAF1977

Banned
Akurat ja tak nie oglądam tv.
Albo oglądam na wprost albo wcale.
Zakrzywienie pewnie ma na celu zwiększenie wrażenie otaczania widza obrazem.
Jak wspomniałem, ma to sens od powiedzmy 70-80".
Dla mniejszych przekątnych, bez sensu.

Wysłane z mojego GT-I9100
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie jestem specjalnie przekonany do wkleslych tv.
Kicalem w sklepie jak zajac, z dolu, gory, boku i nie specjalnie mnie przekonal ten patent. Caly czas mialem wrazenie ze ten linie nie sa idealnie proste, szczegolnie jak sie wychylimy pod lekkim katem. Zobaczymy czy sie przyjmie, moze sie przekonam, chociaz jak pomysle ile lat czekalem na plaskie tv, a teraz ponownie mam ogladac odwroconego Trinitrona, to raczej kiepsko to widze. Zobaczymy.

Ja tez kicalem :) ludzie sie troszke dziwnie patrzyli na mnie, ale moze lepszy efekt jest przy rozmiarze powiedzmy 80 cali, na tych 55 calach jakos wrazenia nie zrobil zakrzywiony ekran , poza tym ze wyglada inaczej :)
 

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Aby napawać się dobrodziejstwem zakrzywionego ekranu trzeba siedzieć praktycznie naprzeciwko TV co jest mało możliwe np. przy 2 osobach.... Ja na pewno nie będę rozważał zakupu takiego TV.
Pozdrawiam Forumowiczów.
 

sudzio87

New member
Przy 55" warto ustawić obok siebie 3 takie tv (widziałem to w przypadku LG - robi wrażenie) Myślę, że im więcej " tym lepiej. Oby tylko samsung swoje sprzęty zrobił w UHD, a nie jak LG w FullHD...
 
Do góry