Telewizory LCD: 32' i 46' - Full HD

Jularev

New member
Witam. Poszukuję dwóch dobrych telewizorów LCD Full HD. Jeden 32 calowy do mojego pokoju, a drugi do 46 calowy do salonu. Niżej podam warunki.

Telewizor 32''
________________________________________________________________

Pokój: 4x5
Sygnał: Póki co zwykła atena (marne 6 programów), ale planuję przerzucić się na telewizję HD.
Odległość: ok.3m
Urządzenia: Playstation 3
Cena: do ok. 4000 zł
Pora używania: Zarówno dzień, jak i noc.
Nasłonecznienie: Okna wychodzą na północ, więc niespecjalne.
Osoby przed telewizorem: Zazwyczaj jedna, czasem 2.
Ulubiony program: Obecnie brak. No, w końcu trudno jest wybierć sposród TVP1, TVP 2, TVP 3, TV 4, Polsat i TVN. ;)
Obecny teleizor: Dosyć już stary. Samsung 20'' LW20M21C

Telewizor 46''
________________________________________________________________

Pokój: 5x7
Sygnał: Póki co zwykła atena (marne 6 programów), ale planuję przerzucić się na telewizję HD.
Odległość: ok.4m
Urządzenia: DVD, czasem Playstation 3
Cena: do ok. 7000 zł
Pora używania: Dzień
Nasłonecznienie: Trudno określić, ale dosyć duże.
Osoby przed telewizorem: 3 osoby, czasem więcej (max. 5)
Ulubiony program: Obecnie brak. No, w końcu trudno jest wybierć sposród TVP1, TVP 2, TVP 3, TV 4, Polsat i TVN. ;)
Obecny teleizor: Stary telewizor kineskopowy Panasonica. Więcej nie pamiętam, a nie chce zniszczyć sobie mebli przesuwając telwizor, by sprawdzić etykietkę.

To tyle. Z góry dziękuję za porady.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

r4d3k

New member
zabawne, ale moje mieszkanie i warunki które opisałeś są bardzo podobne do Twoich, nawet w kablówce mam dokładnie te same 6 kanałów...

z 32" wybrałbym Panasonic LZD85, ewentualnie Sony W4000

jeśli chodzi o 46" - tu pojawia się problem, ja bym sie rozejrzał za plazma 50" ale do Twoich warunków bardziej chyba będzie pasował LCD, tutaj godne polecenia są ponownie Sony W4000, Toshiby XF250/ZF355 oraz, moim zdaniem, świetny Samsung F86. Niestety nie widziałem jeszcze w akcji nowych JVC serii 90 a prawdopodobnie będą bardzo ciekawe...

moj wybór padł na LCD Sharp D44E (tu jeszcze się waham) oraz PDP Samsunga PS42A451 (zostanie kupiony w ciągu kilku dni) - ale ja oglądam głównie wieczorami i bardzo dużo sportu - piłka nożna, NFL, NBA, F1... no i przedział cenowy też inny ;)

pozdrawiam
 

Jularev

New member
To teraz nasuwa się pytanie, który z tych modeli wybrać najlepiej. Co do 32", to najbardziej będzie chyba pasować Sony W4000. W końcu będę podłączać PS3. Natomiast mam dylemat co do 46". Tam konsolka zagości rzadko, a nawet bardzo rzadko. Tlewizor będzie służyć głównie do oglądania w dzień i w nocy. Będzie na pewno telewizja HD, więc proszę Was, Użytkownicy, ponownie o pomoc. ;)


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry