Telewizory LCD 2017 firmy Panasonic wchodzą na półki z cenami...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizory LCD 2017 firmy Panasonic wchodzą na półki z cenami...

m-panasonicex780lcd-2.jpg

Telewizory LCD Panasonic 2017

W 2017 roku nie ma już nowego modelu flagowego modelu LCD. Model DX900 z 2016 r będzie kontynuowany w roku 2017.

Najbardziej przystępny model 4K to EX600 tom model z matrycą 50 Hz (sprzedawany również jako EX610). Modele EX780/EX750 z poprawionym procesorem obrazu HCX2 już wkraczają na rynek, ale testerzy opisują że grają gorzej od modeli z roku 2016.


W tegorocznym składzie nie ma krzywych telewizorów. Panasonic nawet poszedł tak daleko, że nazywa płaskie telewizory "kluczową zaletą" nad zakrzywioną formą. Z drugiej strony Panasonic będzie sprzedawać, oprócz modelu DX900, jeden model z możliwościami 3D w EX780 / EX750. Ten sam model ma ograniczoną liczbę miejscowych przyciemnień. Bardziej przystępne modele również, na papierze, obsługują HDR.
Aplikacje takie jak Netflix i YouTube są dostępne w interfejsie użytkownika.

Modele telewizorów Panasonic wchodzą z dużym opóźnieniem w 2017 r.
Na razie w Europie. Nie ogłoszono planów uruchomienia w USA.
Wkrótce zostaną uruchomione modele OLED firmy Panasonic na 2017 rok.

Cennik:
UK: Panasonic EX750
UK: Panasonic EX700
UK: Panasonic EX600

DE: Panasonic EXW734
DE: Panasonic EXW604
DE: Panasonic ESW504

flatpanelshd
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Zaczyna być zauważalna niebezpieczna tendencja. Kolejna firma po Philipsie, która zadowolona sukcesem jakiegoś modelu, nie próbuje go poprawić. A do poprawienia jest naprawdę wiele. I zupełnie nie rozumiem, dlaczego tak istotne zmiany a jednocześnie tanie, nie znajdują zastosowania. 75% ceny tv to matryca. A jednak technicznie żaden tv na rynku nie dorównuje najlepszym smartfonom. Wiem, że wymagania wobec tv nie są aż tak wyśrubowane, ale 1,5 GB pamięci to za mało by uruchomić Androida 7. Procesory obrazu nie wyrabiają z ich obróbką. Dlaczego więc we flagowcach stosuje się 4-ro (czasem 6-cio, które i tak niewiele pomagają) a nie 8-mio rdzeniowe? Czy zapłacenie za przeciętny tv 5 tyś a za wyraźnie lepszy 1000 zł więcej byłoby czymś nieakceptowalnym przez rynek?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu stanę w obronie Panasonica.
Podobnie jak sprawdzone modele Aut można jedynie robić tylko lifting .
W modelach tej klasy telewizorów nie odkryje się już Ameryki.
Firma Panasonic mogłaby odnieść sukces gdyby wprowadziła Androida.
A tak stacza się globalnie po linii pochyłej w przepaść.
 

wwns

Member
Nie no najlepiej jak oleją jakość obrazu dodadzą androida zamrażarkę mikrofale itd bo tego chce klient. Pytanie tylko jaki klient potrzebuje miliona zbędny rzeczy w telewizorze na rzecz jakości obrazu.
Ten wasz Netflix to dziadostwo do kwadratu żeruje tylko na ludziach zapominających usunąć kartę kredytową, sam chłam do oglądania no może jeden serial zdatny i na tym się kończy YouTube masz w telefonie androida też . W tv zawsze stawiałem na jakość obrazu reszta się nie liczy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdziwiłbyś się ile osób chce mieć w tej klasie cenowej różnych rzeczy - mimo ze ich nie potrzebuje.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam patrzę to co było kiedyś kiedy tv był tv i najbardziej liczył się obraz .. a teraz tv to najbardziej psujące się urządzenie rtv, mało tego to urządzenie z którym jest najwięcej problemów kiedy się popsuje, nawet kiedy taki tv jest na gwarancji.. Wystarczy po rożnych forach poskakać i to co mówią nasi znajomi..
 

jaro0508

Member
Obraz ..obraz i jeszcze raz obraz do tego ma sluzyc TV .Sama nazwa "Telewizor" zawiera ten glowny element <wizja czyli obraz> Reszta to gadzety marketingowe przez wiekszosc nabywocow nigdy nie wykorzystanych. Pierdoly ktore maja poprawic jakosc sprzedazy i podzialac na nasza podswiadomosc:) Jesli cos jest do wszystkiego to jest do niczego.U nos sie godo ze jes do rzyci!:) Zamiast stawiac na jakosc obrazu ..piękną palete naturalnych barw ..plynnosc w ruchu..to sie pakuje system ktory nie wyrabia i zagraca aplikacjami zupelnie nieprzydatnymi.:):)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mnie HDR nie powala. Widziałem jak sztucznie podbija wiele obrazów które nie są wówczas prawdziwe. Ale każdy wybiera co lubi...
 
Do góry