Telewizory Hisense

jaw73

New member
Nowe modele Hisense Mini Led na rynek europejski
55U8KQ -672 strefy przyciemniania
65U8KQ -1008 strefy
75U8KQ -1056 strefy

65UXQK -1456 strefy przyciemniania
85UXQK -5184 strefy

55U7KQ -240 strefy przyciemniania
65U7KQ -384 strefy

W późniejszym terminie, do każdej serii mają dołączyć
telewizory o innych przekątnych ekranu.

Dane znalezione w internecie
Hisense 65U8KQ jest dostępny na Litwie w sieci sklepów Avitela (www.avitela.lt) tylko za 999 EUR. Niestety sklep nie wysyła za granicę, więc trzeba się tam wybrać osobiście, co też zamierzam zrobić.
Niezrozumiałe jest, że ten sam telewizor kosztuje w Polsce aż 6999zl, czyli najdrożej w Unii Europejskiej.
 

Marlo

Active member
Telewizory Hisense na 2024r
65U8KL matryca ADS-PRO , 1600 stref przyciemniania
75U8KL matryca ADS-PR0, 2000 stref
85U8KL matryca VA , 2400 stref
 

jaw73

New member
Telewizory Hisense na 2024r
65U8KL matryca ADS-PRO , 1600 stref przyciemniania
75U8KL matryca ADS-PR0, 2000 stref
85U8KL matryca VA , 2400 stref
Nie widzę tych modeli jeszcze dostępnych w sklepach, poza stronami chińskimi i pewnie cena też będzie wysoka w Europie, bo są oparte na obrazie modeli UXKQ. Plusem jest to, że mają matrycę IPS-ADS, więc kąt widzenia jest większy niż w VA.
 

Marlo

Active member
Oglądałem w ME Hisense 65UXKQ na matrycy ADS -PRO, jakość obrazu wymiata.
Bardzo dobre soczyste kolory , czysty obraz bez smużenia , dobry kontrast.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tylko ta cena. Leca se w ch.... Ja powaznie myslalem o Hisense i finalnie skonczylem z Oledem Panasonica ktory cenowo wyszedl jak u8kq co jest abstrakcja. Ceny maja pojechane w Polsce i bez specjalnych promek. Z taka polityka nie wroze im sukcesu chocby mieli zajebiste telewizory
 

jaw73

New member
Tylko ta cena. Leca se w ch.... Ja powaznie myslalem o Hisense i finalnie skonczylem z Oledem Panasonica ktory cenowo wyszedl jak u8kq co jest abstrakcja. Ceny maja pojechane w Polsce i bez specjalnych promek. Z taka polityka nie wroze im sukcesu chocby mieli zajebiste telewizory
Dlatego zacząłem szukać telewizora za granicą. Jesteśmy w Unii Europejskiej, więc można sobie kupić wysyłkowo na ebay lub Amazon lub pojechać osobiście. Przy takich wysokich cenach to taka wycieczka i tak się opłaca.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytanie czy realizują w. Polsce gwarancję ? Lepiej się upewnij.
Bo żebyś nie musiał z każdą sprawę jechać z telewizorem zagranicę.
W klasie cenowej masz extra sprawdzone modele, w lepszych cenach z polską gwarancją. Bez kosztów zagranicznych.
 

jaw73

New member
Pytanie czy realizują w. Polsce gwarancję ? Lepiej się upewnij.
Bo żebyś nie musiał z każdą sprawę jechać z telewizorem zagranicę.
W klasie cenowej masz extra sprawdzone modele, w lepszych cenach z polską gwarancją. Bez kosztów zagranicznych.
Gwarancja dla mnie nie jest aż tak ważna, gdy cena telewizora za granicą jest niższa aż o 30% niż w Polsce.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy jak będzie musiał odesłać na własny koszt zagranicę za 1500 zł minimum na palecie - raczej zmienisz zdanie...
Ale ryzyko fajna rzecz.
 

jaw73

New member
Kupiłem telewizor Hisense 65U8KQ na Litwie na początku grudnia i na szczęście gwarancja jest uznawana w całej Unii Europejskiej, bo muszę go oddać do naprawy.
Opisałem poniżej moje doświadczenia z Hisense 65U8KQ po miesiącu jego użytkowania.

 

bobtong

Member
Witam. Na początku grudnia kupiłem UX za 1499 euro, za te pieniądze tv wymiata, niestety chyba będę zwracać ponieważ pojawiła się promka na Samsung s90c 77 cali za 1999 strasznie korci :p
 
Do góry