Telewizory CRT nie podają się (komentarz)

tkv

New member
jvc 32x5 czy jvc 32x4

Niestety telewizor slim Samsunga zawiódł mnie na maxa, przyciemniony obraz na rogach, jesli właczymy funkcje OSD, to wygina sie obraz, w dodatku wczoraj nawalił mi obraz wyswietlany z satelity i z dvd.

Jest zielonkawy na wszystkich kanałach i jakby podwójny, podobny jak w Rubinie z lat 80-tych.

Jesli ktos wie co z tym zrobic prosze o kontakt.

mój mail tkvideo@wp.pl
 

smiglostopy

New member
Re: Opinia na temat LCD iiyama C270 WT

mam go od 2 miesiecy (amerykanska wersje bo jestem polonusem:) tv jest calkiem kozo. hdmi z dvd (mam samsunga 850) jest rewelacyjne. co do jakosci zwyklej tv to oczywscie nie ma sie co spodziewac cudow. wszystko zalezy od sygnalu. obraz jest jednak jak najbardziej ok. troche geometria siada jesli zwykle 4:3 wyswietla sie na panoramie, albo 16:9, ale to chyba normalka. tv w hd jest super. jesli sygnal jest 16:9 to tez nie ma problemow. rewelacyjne gabaryty (trudno uwierzyc, ale jest niewiele grubszy niz LCD) i cena (ja dalem $749). tej samej wielkosci LCD np sony to ok $1400 czyli 2x tyle !!! a jakosc wcale nie lepsza (jesli nie gorsza). na plazme skapilem grosza... samsung jak na razie spisuje sie bardzo fajnie, wczesniej nie bylem zbyt przekonany do tej marki (kojarzyla mi sie z daewoo:), a pozatym nie darze sympatia koreancow po 0:2 na MS:). z czystym sumieniem polecam. super gra i swieci z dvd HD850. (nie jestem sprzedawca samsunga:)
 
Do góry