Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Z ciekawszych nowinek, z kodi powinien wypuścić audio w formacie HD DTS MA i Dolby TrueHD po HDMI (ARC), jak masz takie ścieżki audio w plikach.
 

revelare

New member
Aplikacja Netflixa sama w sobie dziala plynnie - jedynie nie ma obrazu
Pewnie da się jakoś z tym żyć ...
Txt roku !



hehe - jak przeczytalem to tez mi sie spodobalo ;) ale niestety taka prawda - do dzialania samej aplikacji nie moge miec zastrzezen (nie liczac braku obrazu, ktory jest decydujaca kwestia)....jakos zyje bo mam chromecasta podlaczonego do TV ;)
 

redrum1906

New member
Wiecie może lub testowaliście czy pilot SONY BRAVIA TV RMT-TX200E pasuje do modeli z 2015 roku?

Chciałbym pozbyć się One Flicka i zastąpić tym pilotem te 2 z zestawu z TV. Przydatne jest wyszukwianie głosowe;)

Dajcie znać- Sony niestety oficjalnie nie podaje specki i listy kompatybilnych TV. Na forum Sony również nie ogarniają(oficjalny profil) czy będzie działał.
 

Ryujin

New member
Szybkie pytanie:
Baterie z zestawu to akumulatorki czy zwykłe baterie? Dosyć szybko mi padły w tym małym pilocie.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC M8 przy użyciu Tapatalka
 

DrWredman

Active member
nowe piloty żrą prąd, z załączonych baterii SONY, bardzo szybko. Ja po pół roku wymieniłem w małym, który jest bardzo mało używany, a po 9 mies. w dużym, którego używam codziennie.
 

koja118

New member
Są jakieś firmy zajmujące sie czyszczeniem matryc od wewnątrz? mam jakąś ciemną plamke na tv, z tego co wyczytałem w necie, najbardziej przypomina to na kurz :/
 

jk_seeker

New member
Czy macie jakieś problemy z odtwarzaniem klipów z YouTube w jakości 4K? Za każdym razem, jak ustawię 2160p w YouTube, odtwarzanie mi się dławi (buforuje, odtwarza, buforuje). Mam łącze 100Mb/s (rzeczywiste 90-95Mb/s, więc dla 4K starczy bezapelacyjnie), podpięte LAN do routera. Na laptopie bez problemu w tej samej sieci odtwarzam z YouTube w 4K. Przełączenie na wi-fi też nic nie daje (myślałem, że może to wina jakiegoś błędu w transmisji przez LAN, ale nie). Jak można temu zaradzić? Spróbujcie np z klipem https://www.youtube.com/watch?v=XEHy9-_LYwo
 

jk_seeker

New member
przeinstalowalem youtube (de facto - odinstalowalem aktualizacje i zaktualizowalem ponownie). Pomoglo polowicznie - 4K odtwarza, ale 4K 60fps juz nie - nawet obraz jest zamrozony, slychac tylko dźwięk.
 

koja118

New member
przeinstalowalem youtube (de facto - odinstalowalem aktualizacje i zaktualizowalem ponownie). Pomoglo polowicznie - 4K odtwarza, ale 4K 60fps juz nie - nawet obraz jest zamrozony, slychac tylko dźwięk.

hmm... to dziwne Ja mam 30mb i materiały 4k 60fps śmigają. Jak juz pisałem zdarzyło sie ze miałem problemy (nawet z materiałem FHD) ale po resecie było ok.
 

jk_seeker

New member
jestem przekonany, że przepustowość łącza tu nie gra. Tak, jakby youtube nie radził sobie z ilością informacji. co więcej - akurat miesiąc temu robiłem reset. Gdyby to zdarzyło się po roku, dwóch - ok. Ale w takiej sytuacji, to jest po prostu błąd funkcjonalności.
 
Ostatnia edycja:
Do góry