Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

FotoVideo

Member
"

aktualizacja do wersji 6.x
zgodnie z informacjami uzyskanymi z polskiego oddziału sony, ubiegłoroczne telewizory bravia (mające w oznaczeniu literę „c”, jak np. 55x8505c) oraz tegoroczne xd85, sd85, xd93 oraz xd94 dostaną aktualizację z 5.1.1 do 6.x. Kiedy to się stanie? Dokładna data nie jest znana, ale ma to nastąpić jeszcze w tym roku (2016).
"

w moim wpisie jest link do benchmark.pl
 
Ostatnia edycja:

Ryujin

New member
Może wreszcie devi polskich aplikacji, typu Player, poprawią cokolwiek pod nowym andkiem... Byłoby pięknie dla kobity XD

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka
 

FotoVideo

Member
Dokładnie ten systemowy odtwarzacz video jest bardzo dobry z tym ze od grudnia 2015 po aktualizacji systemu nie mozna bylo zmienic proporcji wszystkie inne proporcjr obrazu dopasowywały się do 16:9 bez mozliwosci zmiany to było najgłupsze utrudnienie ze strony Sony !
 

GoForIT

New member
Obejscie jest dosc proste, przez Action Menu wchodzisz w Informacje z ostatniej zakladki i proporcje po powrocie do filmu sa poprawne.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie ten systemowy odtwarzacz video jest bardzo dobry z tym ze od grudnia 2015 po aktualizacji systemu nie mozna bylo zmienic proporcji wszystkie inne proporcjr obrazu dopasowywały się do 16:9 bez mozliwosci zmiany to było najgłupsze utrudnienie ze strony Sony !

Kolego oni nie zrobili utrudnienia, tylko po aktualizacji tak wyszło jak wyszło.. gdyby chcieli zrobić utrudnienie to żadnego nie dawaliby odtwarzacza - bo nie musieli tego robić, a tym bardziej jeśli mają taką firmę jak SONY Pictures...
 

milanoa

Member
Obejscie jest dosc proste, przez Action Menu wchodzisz w Informacje z ostatniej zakladki i proporcje po powrocie do filmu sa poprawne.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

To się tyczy tylko i wyłącznie jak odtwarzasz przez usb bo po wifi już tak kolorowo nie jest ale i na to znalazło się lekarstwo :)
 

revelare

New member
najnowsza informacja o aktualizacji do Android 6 - "rumored date is 10th of December. " trzymajmy kciuki ze to juz bedzie ostateczna data i nie beda przesuwac w nieskonczonosc. Ja mam nadzieje, ze po tej aktualizacji zacznie dzialac mi Netflix (odtwarzanie filmow - obecnie mam brak obrazu, sam dzwiek) ....
 

DrWredman

Active member
najnowsza informacja o aktualizacji do Android 6 - "rumored date is 10th of December. " trzymajmy kciuki ze to juz bedzie ostateczna data i nie beda przesuwac w nieskonczonosc. Ja mam nadzieje, ze po tej aktualizacji zacznie dzialac mi Netflix (odtwarzanie filmow - obecnie mam brak obrazu, sam dzwiek) ....

Resetowałeś TV?
U mnie Netflix działa bez problemu.
Raz miałem problem bo się zawiesił, ale reset pomógł.
 

revelare

New member
tak juz wielokrotnie resetowalem, czyscilem cache Netflixa itp. Nawet wsparcie Sony'ego sprawdzalo, ale ich opinia byla taka: to jest wina tworcy aplikacji, i prosze sie z nimi kontaktowac. Wiec po miesiacu (wrzesien) walki i odbijania sie od jednych i od drugich - zrezygnowalem. Swoja droga Netflix jasno powiedzial ze jest to wina Androida na Sonym - szczegolnie ze jakos internetu sprawdzili i byla bardzo dobra u mnie....
Aplikacja Netflixa sama w sobie dziala plynnie - jedynie nie ma obrazu, jest sam dzwiek. Ale na przyklad napisy jak wlacze jakis film to sie wyswietlaja....
 

DrWredman

Active member
tak juz wielokrotnie resetowalem, czyscilem cache Netflixa itp. Nawet wsparcie Sony'ego sprawdzalo, ale ich opinia byla taka: to jest wina tworcy aplikacji, i prosze sie z nimi kontaktowac. Wiec po miesiacu (wrzesien) walki i odbijania sie od jednych i od drugich - zrezygnowalem. Swoja droga Netflix jasno powiedzial ze jest to wina Androida na Sonym - szczegolnie ze jakos internetu sprawdzili i byla bardzo dobra u mnie....
Aplikacja Netflixa sama w sobie dziala plynnie - jedynie nie ma obrazu, jest sam dzwiek. Ale na przyklad napisy jak wlacze jakis film to sie wyswietlaja....

Dziwna sprawa. Android pewnie masz ten sam co ja, mój już chyba po dwóch aktualizacjach i działa. Teraz aż się boję nowej aktualizacji bo a nóż przestanie działać ???

A reklamacja? wymiana TV nie wchodzi w grę? Po diabła ten przycisk na pilocie skoro nie działa.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Coś musi być nie tak w tv... bo nikt nie pisze że ma problem o którym Kolega tutaj pisze..może ostatni soft coś źle się wgrał - diabli wiedzą.
 

ewaldus

New member
Wymień TV powołując się na niezgodność produktu z opisem, nie działająca funkcje.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

revelare

New member
dzieki za porady - pewnie tak zrobie - poczekam tylko na nowy soft 6.0.1 - bo podobno w US juz wyszedl... wiec na dniach powinien byc i u nas....
 
Do góry