Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Myślę, że każdą warto ta wnosi (podaję za Sony.pl):

1) Rozwiązuje problem niestabilności obrazu przy korzystaniu z przystawki STB (Set-top box) UHD
2) Zmniejsza opóźnienie sygnału wejściowego w trybie gry HDR
3) Zwiększ wydajność swojego telewizora

C(G)
 

Ryujin

New member
Mnie dobija ten telewizor... Ostatnio włączam - nie ma dźwięku, wiec z listwy go, zaczął działać. Wczoraj włączam, połowa pilota nie działa, nie reagował na przyciski, wiec z listwy go, zaczął działać. Wczytywanie aplikacji polskich to totalna tragedia, jedyna, która chodzi przyzwoicie to Ipla, uruchamiana przez Side Launcher. Niestety w moim przypadku żałuję zakupu TV na androidzie. Na szczęście nie ma problemu z odtwarzaniem plików z pamięci przenośnych i tylko jakość obrazu rekompensuje resztę problemów.

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ostatni aktualizację masz tzn mam na myśli tą z połowy roku czy jakoś tak... a może wgraj z listopada.. ...bo tego typu problemow to już dawno tu nikt nie miał..
 

koja118

New member
Ja ten tv mam od 8msc i nigdy nie miałem takich problemów,pilot touchpad z początku miał zawiechy i czasami błąd z netem ale poza tym wszystko ok
 

Ryujin

New member
@lolek126
Aktualizuje na bieżąco. 2x nawet kontrolnie był przywracany do ustawień fabrycznych i dalej dziwne kwiatki wychodzą od czasu do czasu.

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka
 

Ryujin

New member
Kupowany 3 miesiące temu. Zamknięta sztuka, upewnialem się, czy nie jest powystawowy.

Wysłane z mojego HTC One M8 przy użyciu Tapatalka
 

qqrq

New member
Kodi nadaje sie do odtwarzania filmów HD w Full HD traci na płynności o UHD nie ma mowy a szkoda :( Do odtwarzania UHD i HDR idealnie nadaje sie odtwarzacz systemowy w menu Androida Video

Cześć wszystkim

Ściagnałem z tej strony kilka filmików, sony camp HDR odtwarza mi z usb ale mam problem z filmami 3D w formatach .mkv i .ts. Nie odtwarza mi ani wbudowany player ani VLC ani Kodi :(
Jaka może być przyczyna? Wyczytałem że SONY nie wspiera .mkv no ale czemu .ts nie działa? Może tez niewspierany format ale czy znacie jakiś sposób jak sobie z tym poradzić?
Z góry dziękuję za pomoc.
 

koja118

New member
Cześć wszystkim

Ściagnałem z tej strony kilka filmików, sony camp HDR odtwarza mi z usb ale mam problem z filmami 3D w formatach .mkv i .ts. Nie odtwarza mi ani wbudowany player ani VLC ani Kodi :(
Jaka może być przyczyna? Wyczytałem że SONY nie wspiera .mkv no ale czemu .ts nie działa? Może tez niewspierany format ale czy znacie jakiś sposób jak sobie z tym poradzić?
Z góry dziękuję za pomoc.

Ja sćiągam tylko filmy w formacie mkv (nie 3d) i kodi czy zwykły player, odtwarzają je bez problemu. Fakt że systemowy odtwarzacz brzydko rozciąga obraz
 

qqrq

New member
chodzi mi o to, że w ogóle nie odtwarza mi tych filmików, jest komunikat, że nie można odtworzyć pliku.
Jeśli chodzi o samo 3d to nie ale zasadniczo używam okularów samsunga
 
Do góry