Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

yellowmen

New member
Próbowałem wszystkie porty. Dzisiaj sprawdzę aktualizację....
A czy folder udostępniony może być jednocześnie folderem na który mam pobrane filmy ??
 

yellowmen

New member
Pewnie bym mógł gdyby nie fakt że akurat mam laptop w reklamacji.
Możesz podać link? Na telefon sobie ściągnę i wrzucę na pendrive.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

yellowmen

New member
Macie jakąś radę na odtwarzane filmy ?? Ostatnio gdy oglądam filmy (różnej jakości waga pliku od 700Mb do 20GB) gdy całość obrazu przesuwa się (krajobraz czy akcja) to obraz ewidentnie klatkuje tak przycina się...nie wie,m jak to opisać.
Próbowałem rożnych dysków HDD oraz pendrive za każdym razem efekt ten sam.
Używam do odtwarzania KODI VCL i MX player.

Ktoś miał podobny przypadek ??
Po aktualizacji telewizor działa jak trzeba. Zero przycięć czy innych niespodzianek....

Czy ktoś wie jak pozbyć się reklam z YT?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

ogoorek

New member
Po aktualizacji telewizor działa jak trzeba. Zero przycięć czy innych niespodzianek....

Czy ktoś wie jak pozbyć się reklam z YT?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

w aplikacji youtube masz reklamy??? Nigdy (prawie rok używam modelu KDL 55W809C - inny, ale soft ten sam, androidowy) jeszcze, a dużo oglądam na youtube przez aplikację, nie miałem ani jednej reklamy wyświetlanej. Od razu pojawia się film, który chcę oglądać.
 

yellowmen

New member
U mnie pojawia się taka reklama ze zwierzętami, raz leci kilka sekund raz 15sek. Czasem można zrobić pomiń,a czasem nie

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Zulafan

New member
Witam.
Mam pytanie: jaki program polecacie na Android TV do odtwarzania filmów?
Zamierzałem używać VLC, ale on nie odtwarza DTS i zamiast tego do kina idzie LPCM.

Poradźcie coś prosze
 

1matt

New member
mam pytanie, ostatnio przeglądając na tym tv internet potrzebowałem odtworzyć flasha ale standardowa przegladarka nie daje rady,

jest jakiś na to sposób bądź jakiś program do tego???
 
Do góry