Telewizory 4K firmy Sony serii X8509C-pierwszy ogląd

leszekmw

New member
ok , jestem prawie zdecydowny na tego 809..
ale jeszcze dopytam co sądzicie o telwizorach 4k ?
jest sens ? kosztują trochę więcej co prawda..
moje typy :

panasonic 700e ewentualnie 750e - spora różnica w cenie nie wiem dlaczego
aaa..wielkość i 3d )))
samsung serii ju700
sony 8309 , ale ich już praktycznie niema na rynku..
 

darek_c100

New member
Witam,
Piszę w tym temacie, gdyż pojawiał się tutaj też wątek wersji KD-65x8505c.
Posiadam ten TV od niedawna i ogólnie jestem zadowolony, ale sukcesywnie pojawia mi się pewien problem. Mniej więcej po takim samym okresie oglądania pojawia mi się przycinanie obrazu (obraz po prostu klat-kuje ), niezależnie od źródła obrazu. Po wystąpieniu (średnio raz dziennie) muszę wykonywać tzw soft reset (z pilota) - do pojawienia się kolorowych kropek. Po resecie problem ustępuje. Gdy używam np TV przez 3 dni , ale w krótszych okresach to dopiero pojawia się to po tych trzech dniach.
Czy ktoś spotkał się z takim problemem i może pomóc w rozwiązaniu ? Z góry dziękuje za wszelkie sugestie. Próbuje najpierw dowiedzieć się coś na ten temat nim skontaktuję się z serwisem. pozdrawiam
 

DrWredman

Active member
Jeśli występuje to niezależnie od źródła, to jakaś kicha. U mnie Netia stawała w miejscu więc zmieniłem operatora. Ale obraz z TV, serwera lub z Blu-Ray nie klatkował. Czasem klatkowało wideo z pendriva.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
ok , jestem prawie zdecydowny na tego 809..
ale jeszcze dopytam co sądzicie o telwizorach 4k ?
jest sens ? kosztują trochę więcej co prawda..
moje typy :

panasonic 700e ewentualnie 750e - spora różnica w cenie nie wiem dlaczego
aaa..wielkość i 3d )))
samsung serii ju700
sony 8309 , ale ich już praktycznie niema na rynku..

Nie kupuj FHD 809, tylko UHD 55X8509C masz w cenie 4999 zł z 4-letnią gwarancją producenta.
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
Witam,
Piszę w tym temacie, gdyż pojawiał się tutaj też wątek wersji KD-65x8505c.
Posiadam ten TV od niedawna i ogólnie jestem zadowolony, ale sukcesywnie pojawia mi się pewien problem. Mniej więcej po takim samym okresie oglądania pojawia mi się przycinanie obrazu (obraz po prostu klat-kuje ), niezależnie od źródła obrazu. Po wystąpieniu (średnio raz dziennie) muszę wykonywać tzw soft reset (z pilota) - do pojawienia się kolorowych kropek. Po resecie problem ustępuje. Gdy używam np TV przez 3 dni , ale w krótszych okresach to dopiero pojawia się to po tych trzech dniach.
Czy ktoś spotkał się z takim problemem i może pomóc w rozwiązaniu ? Z góry dziękuje za wszelkie sugestie. Próbuje najpierw dowiedzieć się coś na ten temat nim skontaktuję się z serwisem. pozdrawiam

Zgłaszaj problem na serwis. Nowy TV nie ma prawa się tak zachowywać. Być może problem z softem, albo procek jest walnięty i "nie wyrabia".
 

leszekmw

New member
rafcio76r , 55" odpada , za duży stanowczo.
accu , może znajdziesz chwilkę i poczytasz moje ostatnie posty..no coś bm kupił w końcu bo oglądam na starym 14"..)))
 

accu

New member
Bez reklam
rafcio76r , 55" odpada , za duży stanowczo.
accu , może znajdziesz chwilkę i poczytasz moje ostatnie posty..no coś bm kupił w końcu bo oglądam na starym 14"..)))

Witam uprzejmie,

Przykro mnie , ale w kwocie 3500 zł , jaką zamierzasz wydać na swój nowy telewizor , nie mam dla Ciebie
propozycji , które mógłbyś ewentualnie rozważyć . :|
Na telewizor o jakościowo dobrym obrazie w klasie średniej i który ma sprawiać przyjemność Tobie co najmniej przez kilka lat , niestety moim skromnym zdaniem , trzeba wydać trochę większą sumę pieniędzy , niż tą , którą zaplanowałeś przeznaczyć na ten zakup .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

revelare

New member
Witam,

Jako ze teraz jest EURO 2016 :) - jakie macie najlepsze ustawienia do ogladania meczow? W trybie football w tym TV - trawa staje sie strasznie rozmazana...
Bede wdzieczny za podpowiedzi!
 

leszekmw

New member
acuu , lolek no dacie radę coś mi zaproponować czy tylko tak sobie wtrącacie coś czasami..
śmiało Panowie..to nie boli..może coś tam wysupłam więcej .w granicach rozsądku oczywiście..)))
 
Do góry