Telewizory 4K firmy Sony -- seria X9005C .

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz cos na temat matryc jakie będą w tv 4k? Mam nadzieję, że z nóżkami zrobili tak jak i w zeszłym roku że da się je przesunąć do środka kilkanaście centymetrów. Szkoda że Sony nie robi 70 calowego tv chociaż jednego modelu..
Z wyglądu fajnie wygląda mi się podoba, takie slimy tez ma Philips widziałem nie dawno w markecie - fajnie to wygląda.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

W dniu 05 czerwca 2015 r. na portalu greckim fullhd.gr pojawiła się jedna z pierwszych "zajawek"
na temat telewizora Ultra HD firmy Sony , model Sony KD-65X9005C . Więcej na stronie :


Sony KD-65X9005C, Android TV -
i na stronie :

Mise

Cena 65" to 4499 € , a 55" to 3499 € .

Pierwsze wrażenia : jest lepiej niż w telewizorach Philips serii PUS7600 , ale wymaga dopracowania .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

szpan

New member
chyba nie prędko zobaczymy te telewizory lub z chorobami wieku dziecięcego

h t t p://w w w.fullhd.gr/tileoraseis/item/18191-should-i-buy-an-android-tv.html
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem skłonny nawet wierzyć w to co pisałem w jednym z wątków że nawet we wrześniu te tv mogą sie pojawić w sklepach... wszystko jest możliwe... Jedno jest pewne jak Sony nie będzie pewne Androida tv nie wypuszczą tv bo to dla nich byłby to cios w serce... ich na to nie stać..
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Każda szanująca klientów firma powinna wypuścić na rynek konsumencki swoje produkty , kiedy są one dopracowane
chociażby w takiej mierze , aby te produkty nie sprawiały kłopotów użytkownikom w codziennym
ich używaniu , a w przypadku telewizorów , aby ich nabywcy nie byli darmowymi beta-testerami ,
jak to było z telewizorami firmy TP Vision z logo Philips z systemem Android linia 2014 r:| .

Widocznie są kłopoty z pełnym wdrożeniem systemu Android wersji Lollipop 5.0 czy 5.1 w telewizorach .(lub system jest
jeszcze cały czas dopracowywany , aby dobrze funkcjonował w telewizorach z jego systemem)
Więc lepiej "uzbroić się" w cierpliwość . Trzeba jednak mieć nadzieję , że ten system będzie dobrze funkcjonował w telewizorach
Philips i firmy Sony linii 2015 .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Info z dobrego źródła na 99% TV Sony z Androidem do końca miesiąca na półkach w sklepach ;-)

Witam uprzejmie,

www.hdtv.com.pl/forum/1167700-post16.html

Ja sobie spokojnie czekam na nowe telewizory firmy Sony czy Philips , umilając sobie okres oczekiwania , oglądając i słuchając koncertów rockowych na swoim "starym" telewizorze firmy Sony . Dzisiaj koncert z Joe Louis Arena w Detroit z dnia 16 października 2014 r . zespołu Pearl Jam , trwający 2:45:56 . :wink:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

szpan

New member
Konkurencja twierdzi że w przyszltm tygodniu pojawia się w sklepach pierwsze modele Sony android TV.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Konkurencja twierdzi że w przyszltm tygodniu pojawia się w sklepach pierwsze modele Sony android TV.

Witam uprzejmie,

Coś w tym jest . (lub w następnym) . Na początek może : seria W755C i X8309C .

Dalej sobie oglądam i słucham koncertów , wczoraj koncertu Pearl Jam z Wells Fargo Center w Philadelphia , który odbył się 22 października 2013 r . , czas trwania 2:56:22 .-super

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja byłem w SC to powiedzieli ( te niższe serie już kilka egz było) mi że może za tydzień dwa już będą tv z wyższej półki ale te topowe serie to nawet koniec sierpnia początek września - ale wszystko to nie jest jakoś na 100% potwierdzone..
 
Ostatnia edycja:

tubing

New member
Konkurencja twierdzi że w przyszltm tygodniu pojawia się w sklepach pierwsze modele Sony android TV.

Witam,

W ubiegłą niedzielę we Wrocławiu widziałem na regale 65X9005C. Cena oscylowała w okolicach 17-18 tyś. ale była dodatkowo promocja cenowa. Więcej szczegółów wraz ze zdjęciami zamieszczę jutro.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie model Sony są dostępne w specjalnych cenach dla niebieskich członków forum razem z kalibracją.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki a mam pytanko kupując tv u Ciebie w sklepie masz możliwość razem z tv wykupienie dodatkowej gwarancji Producenta na 5 lat? Czy to można załatwić że kupuje się tv np. u Ciebie a dodatkową gwarancję można wykupić w salonie SC np. w terminie do 1 miesiąca od kupienia tv?
 

tubing

New member

Attachments

  • 20150712_191020.jpg
    20150712_191020.jpg
    65,6 KB · Wyś: 422
  • 20150712_191132.jpg
    20150712_191132.jpg
    66 KB · Wyś: 409
  • 20150712_191210.jpg
    20150712_191210.jpg
    54,2 KB · Wyś: 445
  • 20150712_191516.jpg
    20150712_191516.jpg
    57,3 KB · Wyś: 450

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
W dniu 14 sierpnia 2015 r. ukazała się recenzja telewizora Ultra HD firmy Sony , model Sony KD-65X9005C , napisana przez Torben Rasmussen(z flatpanels) .


Sony X90C review - FlatpanelsHD

No cóż , słaby poziom kontrastu , słaba czerń ...:|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czytałem już ten test i jakoś nie bardzo on podchodzi mi do tego co ja widziałem a porównywałem x8505 i właśnie X9005 jak dla mnie w warunkach sklepowych czerń była lepsza w 9005 ale tak jak pisałem kiedyś był to sklep więc to nie jest obiektywna ocena ale poczekam jeszcze na jakieś inne testy ..
Nawet film na YT który na tym forum krążył i było widać że czerń jest lepsza na 9005 ... a czerń na X8505 oceniają w testach na niezłą - nie wiem o co chodzi... oczywiście3 nie była to oszałamiająca różnica , bardziej było widać na jeszcze wyższym modelu 4k ale jednak była..
być może to kwestia jasnego oświetlenia w sklepie.. natomiast czytałem taki ala test bo ciężko to nazwać testem - tam pisał gość o problemie z podświetleniem tutaj też o tym piszą .. Tak czy siak osobiście chyba i tak wybrałabym X8505 bo jednak tańszy a poziom jakości obrazu nawet jeśli jest mniejszy to i tak różnica w cenie jest znacząca... choć jedno jest pewne tak jak i tester pisze dla mnie również jest to najładniejszy tv z tego roku..

Może ktoś porównywał z Kolegów oba te modele ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry