Telewizor z wysoką jakością obrazu do dużego pokoju

ROMAN38

New member
Bez reklam
Teraz na powaznie. Kupiłem leda bo : jakosc dla mnie jest lepsza
: boje sie wypalenia, czesto tvn24 8godzin non stop leci
: wzornictwo bardziej żonie odpowiadało

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
Bez urazy dla żony ale kobiety nie mają totalnie pojęcia o jakości obrazu tv:eek: a patrzą raczej na wygląd urządzenia;) poza tym gratuluję użytkowania a raczej zdzierania ekranu na takim gniocie jakim jest tvn24 i to przez tyle godzin:grin:.Nawet i na tym twoim ledzie też może się wkońcu wypalić ich przecudowne:roll: logo, ale jeśli nie razi cię wieczorem po oczach ta żarówa i nie zależy ci na głębi i naturalności obrazu, to led jest dla ciebie:-(.Prawdziwy koneser kinowej jakości zawsze kupi plazmę, nawet za cenę większego dwa razy zużycia prądu.
 

MiDaList

New member
Koniec końców zdecydowałem się na zakup plazmy Panasonica z rodziny VT60. Zastanawiam się już tylko nad wielkością 50" za 7700 czy 55" za 10k.
Odległość od monitora do oczu umieszczonych w fotelu to dokładnie 2m. Mam obawy iż 55" może być trochę za dużo.
 

MiDaList

New member
Ale i PS3 jak i Nka sygnał nadają 720p i trochę się obawiam tych dodatkowych 5"

PS.Powalczyłem trochę z nitką i dokładnie od oczu do tafli jest 224 cm.
 
Ostatnia edycja:

kkdrg

New member
Bez reklam
Nie widze w tym nic smiesznego .Ktos inny mogl kupic 20 telewizorow i caly czas nie jest zadowolony bo szuka dziury w calym .Taka osoba to malkontent


A nie bierzesz pod uwagę innych możliwości. Ja mam kilka telewizorów i jestem ze wszystkich zadowolony - i co mi zrobisz :).
Taki onanizm sprzętowy jaki tu przejawiasz i wiara w jedynie słuszne rozwiązania jest przejawem niemocy intelektualnej i nikogo do niczego nie przekona. Raczej można tylko zniechęcić.
 

enforces

New member
Jak do salonu to zdecydowanie minimum 50-55 cali. Dobrą jakość matryc ma LG. Widziałem w akcji ich 3D i jest bardzo realistyczne. Matryca jest cienka a kolory bardzo ładne, w dobrym kontraście.

A teraz będzie nowa seria telewizorów LG. Jestem ciekaw co wykombinowali, bo czytałem że ma być rewolucyjnie i ma to być policzek dla konkurencji. :)
 

MiDaList

New member
No i wczoraj w dużym pokoju zawisł Panasonic 55VT60. Kupiony w promocji za 9200 na 40 rat 0%. Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze.
Z drugiej strony na początku miał być telewizor do max 7 tysięcy złotych. A przez to forum nie dość że kupiłem za 9200 telewizor to jeszcze w przyszłym tygodniu czeka mnie zakup amplitunera oraz głośników. :)
 
Do góry