Telewizor z kanałami DVB-T i DVB-S razem na jednej liście kanałów, jakiej firmy ?

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam wszystkich w moim pierwszym poście.
Mam bardzo trudne pytanie na które mało kto zna odpowiedź, więc może mnie poratujecie, na razie tak ogólnie.

Telewizory jakiej firmy umożliwiają ułożenia wspólnej listy kanałów satelitarnych i naziemnych na jednej liście kanałów i dowolnie między siebie je mieszanie bez żadnego durnego wyboru źródła !

Mniej więcej by dało się taką listę utworzyć:
1. TVP1 HD - DVB-T
2. TVP2 HD - DVB-T
3. POLSAT - DVB-S
4. TVP POLONIA - DVB-S
5. TVN - DVB-T
6. PULS - DVB-T
7. TELE5 - DVB-S
8. STARS TV - DVB-S
9. POWER TV - DVB-S
10. TV 4 - DVB-T
itd.

W sklepie sprzedawca mówił, że będąc na wiosnę na szkoleniu w LG dowiedział się że tegoroczne modele będą już umożliwiały stworzenie na jednej liście kanałów z DVB-T i DVB-S razem.

Także w teście telewizora LG w magazynie Sat Kurier LG obiecywało to poprawić:
satkurier.pl/news/122581/test-telewizora-uhd-4k-lg-43uf680v.html


Niestety, przy obecnej wersji softu (z 03.01.15) nie ma możliwości ułożenia wspólnej listy kanałów satelitarnych i naziemnych. Problem ten zgłosiłem do producenta, który obiecał, że przy najbliższej aktualizacji usunie tę niedogodność.
Dodam, że takie coś od dawna potrafią tanie Chińskie tunery typu combo (DVB-T i DVB-S), i aż pojąć nie mogę jak takie wypasione telewizory jak LG ze sztuczną inteligencją dotychczas takiej podstawowej rzeczy nie potrafią.
Obecnie mam tuner typu combo, ale chcę zakupić nowy telewizor z głowicami DVB-T i DVB-S i stworzyć tak jak dotychczas w tunerze na jednej liście kanałów programy z naziemnej i sat, chyba nie mam za wygórowanych wymagań.
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, to nikt mi nie pomoże?, nikt nie posiada w telewizorze na jednej liście kanałów programów z naziemnej i satelitarnej? Słyszałem że w telewizorach z androidem można taką listę ułożyć? prawda czy nie?
 
Do góry