Telewizor z HDMI a nagrywarka DVD

kabe30

New member
Witam szerdecznie, mam pytanko do starych wyjadaczy. Kupilem telewizor LCD z wyjsciem HDMI. W najblizszy czasie chcialbym dokupic nagrywarke DVD. Pytanie, czy wysilac sie na sprzet ze zlaczem HDMI, czy tez kupic z tzw. przejsciowka (roznica w cenie to ok. 700 pln, tj. plus 50%). Bede bardzo wdzieczny za porady, sugestie. Krzysztof
ps. myslalem o LG 7800 lub 7900
pozdrawiam[
 

krytyk

New member
alternatywa do LG jest napewno Toshiba RD-XS64 z HDMI i 160GB HDD, mam tę maszynę m.in, używam co prawda od kilku dni, ale jest bardzo OK, super pracuje !
 

kabe30

New member
Gratuluje, a jaka jest cena oraz dostepnosc. Lg oferuje 7800 za 1350 pln, 7900 cos za 2100, a do tego dosyc latwe i przejrzyste menu. A to tez jest wazne. Bardzo prosilbym Ciebie o uwagi jako uzytkownika. Czy zlacze HDMI jest warte swojej ceny?
 

krytyk

New member
Toshiba jest w cenie LG 7900,
menu PL, bardzo latwa obsluje, choc bardzo rozbudowane
HDMI, hmm, ogolnie jestem sceptyczny do tego styku, uwazam ze porzadniejsze jest DVI z HDCP, przynajmniej porzadny przykrecany wtyk, a HDMI lata jak ....
a prezslemy dokladnie to samo, jesli dvd nie rusza hd i wmv i mu nie potrzebne hdmi, wiec szkoda kasy
 

tuptus55

New member
krytyk napisał:
alternatywa do LG jest napewno Toshiba RD-XS64 z HDMI i 160GB HDD, mam tę maszynę m.in, używam co prawda od kilku dni, ale jest bardzo OK, super pracuje !
Czy ty aby nie masz sklepu ze sprzętem audio wideo?
W innym wątku piszesz, że posiadasz Kiss-a, a tu czytamy, że masz jeszcze Toshibę. Nie mam nic do sprzedawców ale jak sam kiedyś zauważyłeś KLIK
To jak handlujesz sprzętem RTV czy nie?
 

krytyk

New member
wyjasniam:
w salonie mam PDP FSC P50-2
Recorder Kiss VR558 + Harman Kardon AVR 235 +JBLe
w pokoju córki stoi FSC V40-1 + Toshiba RD-Xs64
w sypialni Amoi 37" + Kiss DP600

wystarczy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
do rzeczy - bo robi sie śmietnik
Kabe 30 - tu masz najważniejszą odpowiedź
sprawdź na własne oczy

http://hdtv.com.pl/index.php?module=CMpro&func=viewpage&pageid=30

tu masz zdjecia z różnych złącz
otówrz obok siebie i sprawdź różnice.
Nic więcej nie zobaczysz na własne oczy . To sa różnice które sam oceń.
Nagrywarki DVD z HDMI są już w rwelacyjnych cenach / 160 GB 1699zł -czyta wszystkie systemy/
pozdrawiam
 

kabe30

New member
Dzieki KIKI za odpowiedz, jak znajdziesz chwilke czasu, napisz jakie nagrywarki sa z HDMI w podanej przez Ciebie cenie, oraz gdzie mozna je wychwycic. ps. moj LCD to samsung r51, 32". pozdrawiam
 
Do góry