Telewizor z dobrą czernią

F

fritzs

Guest
Ten TCL o ktorym piszesz zapowiada się ciekawie, widzę że jest dostępny od ręki w kilku sklepach, moze na dniach się jakieś recenzje i testy pojawią. PPI niezłe, android i cena za 55 cali niezła.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena jest świetna w programie pilotażowym gdzie sam decydujesz o końcowej ofercie. Dostałeś program ?




Test
 

gordonn

Member
Tak sobie czytam i śledzę forum to widzę że nie ma co sęsnego kupić w kwocie do 3000zł. Miałem chęć ma TCL 55EC780 ale powoli wychodzą na światło dzienne jego braki. A to dziwiek po optyku zanika,to z ekranem coś nie tak. LG z serii SM 8000 to bardacha pi całości. Podświetlenie ekranu było lepsze w poczciwym polski Heliosie niż tu.Philips PUS 7334 niby dobry ale strach kupować poprzez skopany serwis. Zostaje Sony,Samsung i Panasonic. Sony zależy jak się trafi to będzie dobry a Samsunga i Panasonica to nikt na tym forum nie poleca.Dziwne dlaczego?

Wysłane Xiaomi Mi Note 2
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dźwięk po optyku dziś sprawdziliśmy przez 8 godzin i działa 100 na 100. Więc trzeba szukać problemu nie w telewizorze.
Podświetlenie jest w TCLu rewelacyjnie.
Czerń świetna, dźwięk z soundbara Onkyo - znakomity,skalowanie rewelacja,
wyposażenie bardzo dobre, KOdi , MxPlayer, Dolby Atmos, DTS, Dolby Vision, duża pamięć, wysoka jasność, bardzo dobra płynność, dwa piloty, obsługa głosowa z trzech poziomów, bardzo dobre wykonanie projektu.

Panasonic już od lat padł w USA, w Europie idzie niestety w tym samym kierunku. W Polsce wkrótce też chyba zamkną oddział TV.
Najsłabsze aplikacje, słabe multimedia.

Sony bardzo dobry od serii 55XF9005 za 3999 zł
Samsung bardzo dobry od serii 55Q70. za 4199 zł
Philips 55PUS9104 za 4699 zł
Pytanie ile masz max kasy na dołożenie ?
Bo za 3999 zł masz już Oleda 55"


W klasie cenowej to znakomita oferta.
 

gordonn

Member
Czy jest gdzieś test TCL EC780?
Kiki pisałeś mi że będzie pod koniec września a tu się październik kończy.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kriswas

Member
Bez reklam
Tak sobie czytam i śledzę forum to widzę że nie ma co sęsnego kupić w kwocie do 3000zł. Miałem chęć ma TCL 55EC780 ale powoli wychodzą na światło dzienne jego braki. A to dziwiek po optyku zanika,to z ekranem coś nie tak. LG z serii SM 8000 to bardacha pi całości. Podświetlenie ekranu było lepsze w poczciwym polski Heliosie niż tu.Philips PUS 7334 niby dobry ale strach kupować poprzez skopany serwis. Zostaje Sony,Samsung i Panasonic. Sony zależy jak się trafi to będzie dobry a Samsunga i Panasonica to nikt na tym forum nie poleca.Dziwne dlaczego?

Wysłane Xiaomi Mi Note 2

Kolego, twoja niechęć do Philipsów jest odwrotnie proporcjonalna do jakości tych TV i niewiadomo z czego wynika. Uwierz mi, że wiem co piszę, bo jak widzisz w stopce w użyciu mam Philipsy, jeden już od ponad 10 lat i nadal zachwyca jakością obrazu. Jeżeli masz obawy o jakość serwisu, to kup u kikiego, on zawsze Ci pomoże w kontaktach z nimi, czego Ci nie życzę. A na koniec polecam Tobie 55 PUS7334/12 z czystym sumieniem oczywiście Philips z ceną poniżej 3 tys.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Ja ma NVidia Shield TV z 2017 roku. Zajebisty sprzęt.

Wysłane Xiaomi Mi Note 2

A ja polecam tylko produkty Zidoo! Testowałem 5 różnych tv boxów i żaden nie zbliżył się nawet do tego, którego użytkuję od ( Zidoo X9S )kilku ładnych lat. Zakup na Aliexpress jest racjonalny... Black Friday:lol:
 
Do góry