Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

AlbertoTomba

Active member
To jest twoje prawo i w pewnym sensie zadośćuczynienie za to, ze nie możesz sprzętu fizycznie sprawdzić przed zakupem.
Kiedyś po dosłownie kilku h używania miałem awarie ekranu w laptopie - tak samo zrobiłem zwrot, bo było to lepsze niż zabawa w reklamacje/gwarancję/naprawę.
 

Waldorff

Member
Jest jeszcze taka opcja, że jak znajdziesz jakiegoś normalnego kierownika w sklepie i wyjaśnisz normalnie sprawę to po prostu zwrócą Ci różnicę. Ja tak miałem z zakupem sprzętu AGD i zwrócili mi 800 zł, ponieważ pracownik nie poinformował, że wchodzi za 3 dni gazetka z niższymi cenami.
 

mmortezz

New member
Jest jeszcze taka opcja, że jak znajdziesz jakiegoś normalnego kierownika w sklepie i wyjaśnisz normalnie sprawę to po prostu zwrócą Ci różnicę. Ja tak miałem z zakupem sprzętu AGD i zwrócili mi 800 zł, ponieważ pracownik nie poinformował, że wchodzi za 3 dni gazetka z niższymi cenami.

Trafiłem na bardzo przemiłą Pania Kierownik która bez problemów załatwiła sprawę i po 15min miałem zwrot 1k pln do ręki. Dzięki wielkie wszystkim za porady! ;)
 

Pan Darkowski

New member
Witam serdecznie czy konfigurował ktoś sterowanie głosowe przez wbudowany mikrofon w telewizor i może mnie jakoś nakierować jak to uruchomić bo mam problemy z tym przez telefon działa mi z asystentem ale w telewizorze mam problem będę wdzięczny za pomoc dziękuję
 

madrad

New member
Panowie, planuje zakup, czytałem Wasze opinie i się waham... Czy osoby, które zakupiły 65c935 polecają zakup (5999pln) czy może jednak lepiej wziąć 65c835? Z Androidem mam duże doświadczenie, już przyzwyczaiłem się do średniej klasy tlumaczeń, innych przywar itp... 835 ma świetne recenzje, 935 ich prawie w ogóle nie ma... no i 935 jest obecnie tańszy, co jest plusem ale i zastanawia dlaczego(?)... Nie mam satelity, nie oglądam Tv (tylko sporadycznie polską repę;) gram na PC (144hz jest w obydwu modelach), mam zew. amplituner, ja korzystam, żona nie lubi;)
 

babkaz

Member
Dzień dobry albo i nawet wieczór
Od jakiegoś czasu patrzałem za tym(i nie tylko) tv tylko na początku cena była zaporowa aż tu nagle wczoraj widzę w media... 5999 i pierwsza myśl BIORE!!!!. Po powrocie przemyślałem i pierw poczytam o tym tv no i dzisiaj w pr..y :) przez jakieś 3 h studiowałem w/w temat i trochę się przestraszyłem tego tv.
po primo co jest nie tak z tym softem. większość firm z poziomu menu instaluje się oprogramowanie a tu czytam o jakichś ruskich stronach(nie do pomyślenia)
druga sprawa kompletnie nikt nie napisał o jakości samego dżwięku głośników jak grają TE WBUDOWANE w tv bo przyznam sygnowane wielką firmą i chciałbym z tego korzystać a nie podłączać zewnętrzne czy to graj belki czy amplitunery
Panowie jak to gra w muzyce i na jakie efekty można liczyć w filmach. Czy faktycznie te głośniki skierowane ku górze dają jakiś efekt (niby atmos) czy to zwykła ściema (Yamaha od kilku lat robi takie grajbelki i to sie tam podobno sprawdza) tylko po co dokupować coś skoro jest to wbudowane w tv i na papierze ma nawet niezłe parametry jak do pokoju 20m2
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Pan Darkowski

New member
Dzień dobry albo i nawet wieczór
Od jakiegoś czasu patrzałem za tym(i nie tylko) tv tylko na początku cena była zaporowa aż tu nagle wczoraj widzę w media... 5999 i pierwsza myśl BIORE!!!!. Po powrocie przemyślałem i pierw poczytam o tym tv no i dzisiaj w pr..y :) przez jakieś 3 h studiowałem w/w temat i trochę się przestraszyłem tego tv.
po primo co jest nie tak z tym softem. większość firm z poziomu menu instaluje się oprogramowanie a tu czytam o jakichś ruskich stronach(nie do pomyślenia)
druga sprawa kompletnie nikt nie napisał o jakości samego dżwięku głośników jak grają TE WBUDOWANE w tv bo przyznam sygnowane wielką firmą i chciałbym z tego korzystać a nie podłączać zewnętrzne czy to graj belki czy amplitunery
Panowie jak to gra w muzyce i na jakie efekty można liczyć w filmach. Czy faktycznie te głośniki skierowane ku górze dają jakiś efekt (niby atmos) czy to zwykła ściema (Yamaha od kilku lat robi takie grajbelki i to sie tam podobno sprawdza) tylko po co dokupować coś skoro jest to wbudowane w tv i na papierze ma nawet niezłe parametry jak do pokoju 20m2
Pozdrawiam
Jak dla mnie TV jest dobry jestem zadowolony ma kilka wad i mam nadzieję że zapowiadany na pierwszy kwartał tego nowego roku, nowy gruntowny Soft naprawi bolączki tego TV .
Bo na razie dzwiek w Atmos to tylko na zewnętrznym urządzeniu można odtwarzać bez trzeszczenia ,a sam dzwięk z głośników jest dla mnie dobry .Zależy jakie masz wymagania ja odtwarzam tak i tak wiadomo do zewnętrznych kolumn z Amplitunerem w moim przypadku Onkyo brakuje tym głośnikom ale tak będzie z wszystkimi telewizorami.
Ja go kupiłem jeszcze za 7999 i nie żałuję a teraz jak jest za 5999 nawet bym się nie zastanawiał nad kupnem ,najlepiej zagadaj w sklepie stacjonarnym i podłącz pena z muzyką albo jakiś film tak jak ja to zrobiłem i sprawdź czy Ci odpowiada taki dzwięk pozdro
 

babkaz

Member
... ,najlepiej zagadaj w sklepie stacjonarnym i podłącz pena z muzyką albo jakiś film tak jak ja to zrobiłem i sprawdź czy Ci odpowiada taki dzwięk pozdro
Cieżka sprawa poniewaz nigdzie tego tv nie widziałem w stacjonarce a mimo wszystko mam chrapkę na niego
a dzwięk jest dla mnie ważny. a skoro ma grajbelkę to chciałbym z niej korzystać.
a jest inna opcja inny TV i grajbelka za 2k. tylko nie znajdę wyświetlaczao takich parametrach pewnie
Dla niebieskich jest też teraz za 5999 zł z pakietem.
Możesz brać w ciemno - w tej ofercie.
co znaczy w/w pakiet i jak się zostaje niebieskim i skad to wysyłasz
 
Do góry