Telewizor TCL C935 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 2000 nitów, Dolby Vision/Atmos 2.1.2, HDR10+, 144 Hz i Goggle TV.

soplus

Active member
Bez reklam
Pasek jak był, tak jest. Przy LD na off niewidoczny, przy high już wyraźnie. Co najciekawsze, najmniej go widać przy Dolby Vision IQ.
 

soplus

Active member
Bez reklam
Dokładnie tak. Ci ciekawe, czasami na full screen też jest widoczny jaśniejszy pasek przy samej krawędzi ekranu.
 

Mariu

Member
Był test na instalki.
Samsung QN91B oraz TCL X935.
Lepiej wypadł TCL . Mniejszy bloming .
Ja mam pytanie . Czy gdy sobie odpalę Netflixa na tym tv albo Disney albo HBO max .
Podłącze złączem eArc do soundbara oczywiście obsługującego atmos. To czy uzyskam ten dźwięk atmos czy będą jakieś problemy ?
 
Ostatnia edycja:

AlbertoTomba

Active member
Ja miałem problem na sofcie v469 (ale chyba tylko ja) że mi Atmos w ogóle wyparował, natomiast generalnie to bezpośrednio z aplikacji streamingowych uruchamianych na TV Atmos idzie jak złoto.
 

luck76

Well-known member
Nope. Tylko to co wymieniłeś powyżej.
Gdzieś tam hen hen wcześniej znajdziesz moją recenzję.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem 75' i chcesz miniLEDa, to się dłużej nie zastanawiaj.
Podejrzewam, że recenzja kikiego tylko to potwierdzi.
Wygląda na to, że za ~7k mniej niż Sony X95K dostajesz o wiele lepszą matrycę.

Inni posiadacze też już to wspominali, czarne pasy są po prostu czarne, ilość stref daje niesamowity efekt. A dostajesz dodatkowo świetną jasność. Efekt halo jest bardzo zmniejszony.
Bolączki LCD są tu zniwelowane do minimum.

Kupiłbym ponownie, oprogramowanie da się naprawić, tłumaczenie poprawić a pilota zmienić.
i jak tam? bolączki bez zmian?
 
Do góry