Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam c825 którego chwale mimo chwilowych bolączek softwarowych 😜 brak mi tylko imax przy hdr10plus... Obraz wygląda naprawdę obłędnie w porównaniu z moim poprzednim ledem samsunga z 2014 😊
Żałuję że nie było 75c825 bo tego szukałem...
Wysłałem zapytanie do kiki o 75c845 😁
 

Marlo

Active member
C825 ma chyba tylko 160 stref , to masz małe wymagania jak na dzisiejsze czasy😉
Ale w porównaniu do samsunga z 2014 to na pewno duży przeskok.
Kiki zawsze daje kosmiczne oferty👍
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
I o to właśnie chodzi 😉 nie interesuje mnie tryliard stref i pierdyliard soczewek na diodach. Ma mi się podobać. A podoba się już 825 😊
Pewnie jak bym postawił obok 935 to ten by mnie zachwycił. Z tym że ja zapłaciłem 1/3 ceny nowego 935 i jestem serio happy...
 

sokratgc

New member
Udało mi się w końcu przeczytać cały wątek i przyznam, że jak na początku chcialem kupić ten model tak teraz mam mętlik w głowie.
 

majda

Member
To cię rozczaruję , bo gość któremu sprzedałem za parę groszy , oddał mi go
z powrotem , bo wykrył więcej usterek , niż te o których mu powiedziałem.
Tak więc dalej dalej będę pisał w tym dziale .Wiem że dla kogoś kto posiada ten model
telewizora napisanie o nim że to bubel , może być przykre , ale dla mnie kwalifikuje się do tej kategorii
i nic tego nie zmieni. Jak będę kupował nowy TV to ustalę ze sklepem że w ramach odbioru starego
sprzętu rtv adg , że jak przywiozą nowy TV , to żeby zabrali ten fantastyczny telewizor , i wtedy opuszczę ten dział.
Z Ciebie to bajkopisarz😃😃😃
 

majda

Member
Udało mi się w końcu przeczytać cały wątek i przyznam, że jak na początku chcialem kupić ten model tak teraz mam mętlik w głowie.
Chopie bierz i się nie zastanawiaj. Kwestia tylko na jaką promocję cenową trafisz. Jeśli ma służyć do oglądania to obraz jest prawie taki jak na Oledzie a może i nawet lepszy. Ale jeśli to ma być wielofunkcyjny robot kuchenny to trzeba cierpliwości.
 
Ostatnia edycja:

Marlo

Active member
I o to właśnie chodzi 😉 nie interesuje mnie tryliard stref i pierdyliard soczewek na diodach. Ma mi się podobać. A podoba się już 825 😊
Pewnie jak bym postawił obok 935 to ten by mnie zachwycił. Z tym że ja zapłaciłem 1/3 ceny nowego 935 i jestem serio happy...
Właśnie tak powinno być ,powinniśmy się cieszyć nawet z małych rzeczy , piszę to z mojego doświadczenia , jak kiedyś zajmowałem się kilka
lat audiofilstwem , kupowanie gazet , czytanie testów , kabelki i inne duperelki, ile ja na to kasy wydałem , więcej czasu zajmowałem się
odsłuchem sprzętu , kabli , wymianami srzetu na inny , niż samym słuchaniem muzyki. Na całe szczęście to mi przeszło , teraz mam dobrej klasy
mini wieżę , zapuszczam muzykę i jestem mega happy. Jeszcze przypomniało mi się takie powiedzenie , wiesz czym się różni meloman od audiofila ?
bo meloman słucha muzyki a audiofil sprzetu.Tak samo z telewizorami , jakby chcieć tak gonić za tymi nowościami w niby usprawnieniach w jakości
obrazu , to trzeba by było co roku wymieniać telewizor. a to jest droga donikąd.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bardzo dobrze napisane! 😊
Starego sammygo kupiłem jak miał 2 lata. Służył mi kolejne 6... Wziąłem go tylko dlatego żeby pozbyć się dekodera. Root, oscam i grało.
Gdyby nie żona pewnie nadal by u mnie grał 😜

Właśnie skończyłem oglądać Air na telefonie 6.8"
Tak gwoli wymagający 😜
Polecam film! Świetny 😊
 

majda

Member
Bardzo dobrze napisane! 😊
Starego sammygo kupiłem jak miał 2 lata. Służył mi kolejne 6... Wziąłem go tylko dlatego żeby pozbyć się dekodera. Root, oscam i grało.
Gdyby nie żona pewnie nadal by u mnie grał 😜

Właśnie skończyłem oglądać Air na telefonie 6.8"
Tak gwoli wymagający 😜
Polecam film! Świetny 😊
Oczywiście że dobrze napisane ale niestety tym tekstem neguje swoje poprzednie wywody. Sam sobie zaprzecza. Chyba postanowił się zreflektować 😃
 

sokratgc

New member
Chopie bierz i się nie zastanawiaj. Kwestia tylko na jaką promocję cenową trafisz. Jeśli ma służyć do oglądania to obraz jest prawie taki jak na Oledzie a może i nawet lepszy. Ale jeśli to ma być wielofunkcyjny robot kuchenny to trz

Chopie bierz i się nie zastanawiaj. Kwestia tylko na jaką promocję cenową trafisz. Jeśli ma służyć do oglądania to obraz jest prawie taki jak na Oledzie a może i nawet lepszy. Ale jeśli to ma być wielofunkcyjny robot kuchenny to trzeba cierpliwości.
Dodam, że robie przesiadke z 65pus7304 bo córka matrycę rozwaliła. Jedyne co mnie w nim wkurzało, ale mogłem z tym żyć to takie niebieskie plamy na ciemnych scenach. Myślałem znowu na jakims philipsem 65pus8807 czy coś. Przynajmniej miałbym głowę spokojną, że system dziala a nie tak jak w tych tcl.
 

Kurakaodr

Member
system dziala a nie tak jak w tych tcl.

W moim egzemplarzu C835 oprogramowanie systemowe działa świetnie, responsywność użytkowa na wysokim poziomie!


Chopie bierz i się nie zastanawiaj. Kwestia tylko na jaką promocję cenową trafisz.


obraz_2023-05-17_104535156.png
 

Marlo

Active member
Po tygodniu znów powróciła super jakość obrazu , jak to się stało i tak nie uwierzycie , sam w to nie mogę uwierzyć , cieszę się jak małe dziecko . Czasem przypadek , myśl natchnienie, może zadecydować o tym że coś się może udać zrobić z powodzeniem.Siedzę sobie , nocna sesyjka w GTA 5 na PS5 ,obraz na ekranie o jakości bidy z nędzą , ale jak chce się grać , to jakość schodzi na dalszy plan ,aby tylko pograć , więc gram sobie , w pewnym momencie naszła mnie myśl żeby włączyć Mistrza Gry, ostatni raz grałem z włączonym jakieś trzy miesiące temu , jakoś mi bardziej odpowiada granie jak jest wyłączony. Więc włączyłem Mistrza Gry i patrzę super jakość , choć przez kilka sekund TV się zastanawiał jaki ma być kolor nieba , trzy razy zmieniał kolor , ogólnie nareszcie wszystkie kolory zostały prawidłowo wyświetlone bez przekłamań, inne parametry obrazu też powróciły do wysokiej jakości. Wyłączyłem Mistrza Gry żeby sprawdzić czy coś się zmieni z obrazem , nadal był taki sam. Jeszcze sprawdziłem na kanale tv ,tryb obrazu standard i też był wysokiej jakości. Tak więc znów jestem mega happy . To co napisałem to fakt autentyczny a nie bajdurzenie.
 

sokratgc

New member
A ten 735 fest gorszy od 835? Różnica w cenie dosyć spora, a przeskok ze starego philipsa i tak pewnie będzie zauważalny nawet na tym 735. A jeszcze mam pytanie o dolby digital, bo mam wzmacniacz onkyo i zestaw 5.1 czy po swiatlowodzie idze sygnał z TV do kina domowego DD albo DTS?
 

RedAxe

New member
Rzeczywiście v562 jest bardzo dobrym oprogramowaniem. Wiele ulepszeń, przede wszystkim Quick Menu Panel, który można edytować. Szkoda ze zajęło im to rok, aby w końcu wydać dobry firmware. Z drugiej strony dobrze, że w końcu mega pozytywne wrażenia po aktualizacji.
 

majda

Member
Po tygodniu znów powróciła super jakość obrazu , jak to się stało i tak nie uwierzycie , sam w to nie mogę uwierzyć , cieszę się jak małe dziecko . Czasem przypadek , myśl natchnienie, może zadecydować o tym że coś się może udać zrobić z powodzeniem.Siedzę sobie , nocna sesyjka w GTA 5 na PS5 ,obraz na ekranie o jakości bidy z nędzą , ale jak chce się grać , to jakość schodzi na dalszy plan ,aby tylko pograć , więc gram sobie , w pewnym momencie naszła mnie myśl żeby włączyć Mistrza Gry, ostatni raz grałem z włączonym jakieś trzy miesiące temu , jakoś mi bardziej odpowiada granie jak jest wyłączony. Więc włączyłem Mistrza Gry i patrzę super jakość , choć przez kilka sekund TV się zastanawiał jaki ma być kolor nieba , trzy razy zmieniał kolor , ogólnie nareszcie wszystkie kolory zostały prawidłowo wyświetlone bez przekłamań, inne parametry obrazu też powróciły do wysokiej jakości. Wyłączyłem Mistrza Gry żeby sprawdzić czy coś się zmieni z obrazem , nadal był taki sam. Jeszcze sprawdziłem na kanale tv ,tryb obrazu standard i też był wysokiej jakości. Tak więc znów jestem mega happy . To co napisałem to fakt autentyczny a nie bajdurzenie.
Daj już spokój. Chyba kupiłeś już nowy TV bo ten już podobno był u nowego właściciela po czym wrócił do Ciebie. Nie sądzę abyś najpierw chciał się jego pozbyć a dopiero później szukał jego następcy. A może jesteś przemęczony i piszesz od rzeczy? Moja rada. Kup sobie jeśli tego jeszcze nie uczyniłeś nowy, lepszy TV a nas zostaw na tym forum z tym nieudanym sprzętem w sokoju.
 
Do góry