Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

Marlo

Active member
W C835 jest belka dla graczy i jak się wybierze tryb
Promować , to są trzy ustawienia
Szybko
Balansować
Ekologia
Teraz mam pytanie ,jak włączę ustawienie Ekologia ,to co on powoduje podczas grania , wie ktoś?
 

ImpalerV

Member

Dk_wolf

New member

czarny2807

Active member
Bez reklam
Warto dołożyć, aż 2k do C835 w stosunku do C735? TV będzie wykorzystywany przez syna do PS5 a ja czasem obejrzę jakiś sport. Nie jest to TV do głównego salonu.
 

caladanr

New member
W C835 jest belka dla graczy i jak się wybierze tryb
Promować , to są trzy ustawienia
Szybko
Balansować
Ekologia
Teraz mam pytanie ,jak włączę ustawienie Ekologia ,to co on powoduje podczas grania , wie ktoś?
Tylko w „szybko” masz vrr i pełne 120 fps w niektórych grach, na innych trybach konsola PS5 nawet nie widzi pełnych możliwości hdmi 2.1. i nie pozwoli włączyć 120hz i vrr. ale to tylko z moich obserwacji :)
 

MK33

New member
Nie wiem co to lepiej dopracowany ?
Lepiej jak Google ?
Wydaje mi się że zdecydowanie więcej ludzi na świecie korzysta z Google i są zadowoleni.
Dział płynnie i bez zastrzeżeń i ma nieporównywalnie większe możliwości.
A TCL ma DV czego nie ma Samsung.
Czy masz dostępny model TCL 65C835 i w jakiej cenie?
rozważam go do zakupu w porównaniu z Sony 65X90K ale chyba ten TCL przeważa.
 

Kurakaodr

Member
1.jpg


Po kilku dniach aktualizacji z V470 na V474, nie dostrzegam różnic, jak wszystko działało bardzo dobrze tak działa.
 

RedAxe

New member
Ja po dwóch miesiącach od zakupu 55C835 już ponad 2 tygodnie na serwisie i brak jakichkolwiek informacji co dalej.
Pojawiło się przebarwienie wzdłuż ekranu przy użyciu HDR oraz bad pixele. Oczywiście cewki grają. Pomijam wiele irytujących niedociągnięć oprogramowania. No trochę słabo powiedziałbym jak na tak polecany telewizor. Drugi raz już bym go nie kupił.
 
Ostatnia edycja:

RedAxe

New member
This for all icontant displayed in hdr no matters hdr10 or DV, and no matters what source HDMI or internal Netflix or prime or YouTube. No matters how i change settings HDR or in DV on every settings like dark, bright and auto.I have latest 4.74. Of course strange noise od hearing when local dimming is on high and screen is very dark. On 4.69 that noise be off beacuse local dimming not working properlly. Sorry for my bad english, but i write not from using translations like google or other.
 
Do góry