Telewizor TCL C835 4K Ultra HD: Mini LED, QLED, 1000 nitów, Dolby Vision/Atmos, HDR10+, 144 Hz i Google TV.

Kurakaodr

Member
Da się zapisać jakoś ustawienia żeby wyświetlało wszędzie moje ustawienia
Jak to wygląda?


57.jpg
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jasne. A jaki masz TV i jakim IMG to robiłeś bo ja V474?
c825 img 558 jak wspomniałem wcześniej 😉
Byłem na test 19 najprawdopodobniej.
Poprzednim razem też wygrywałem img 4xx i nie wywaliło ustawień ekranu. Wywaliło je za to kiedy z menu ustawień zrobiłem przywróć do ustawien fabrycznych 😉
 

majda

Member
c825 img 558 jak wspomniałem wcześniej 😉
Byłem na test 19 najprawdopodobniej.
Poprzednim razem też wygrywałem img 4xx i nie wywaliło ustawień ekranu. Wywaliło je za to kiedy z menu ustawień zrobiłem przywróć do ustawien fabrycznych 😉
Rozumiem i dziękuję za odpowiedź. Ja mam C835 i u mnie niestety ustawienia obrazu po IMG się wyzerowały. Teraz jak znajdę czas to zrobię to ponownie bo niestety na tych nowych firmware wyjścia digital po toslinku i HDMI są totalną porażką o czym również niebawem napiszę.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Toslink nie sprawdze ale hdmi dziala u mnie bez zarzutu. Nigdy nie przelaczam sie na glosniki wewn telewizora... Na stale hdmi z earc
 

RedAxe

New member
Jest już V592. Ten jest najnowszym dedykowany do tegorocznych modeli, ale działa dobrze. Jest o wiele lepszy od tych v511, który jest ostatnim dedykowanym do modeli z roku 2022.
 
V590 wjechało I jakichś większych różnic nie widzę. Chociaż mam wrażenie że niektóre apki się zacinają, np. W prime w trakcie oglądania nie mogłem wrócić do menu
 
Do góry