Telewizor TCL C728 Android TV 11 aktualizacja?

CrisPell

New member
Mam problem otóż zakupiłem ten telewizor dzisiaj i rozczarowałem się przy próbie aktualizacji systemu. Która to jak czytałem powinna być dla tego modelu do Google TV. A jedyne co przez OTA dostaję za informację to brak połączenia (prawdopodobnie z serwerami aktualizacji). Szukałem też danych na oficjalnej stronie producenta i nic nie znalazłem do manualnej aktualizacji z poziomu pendrive'a.

Aktualna wersja na TV:

V8-T615T01-LF1V062
TV+ OS V5.2.0 (V8-2105200-mf1v520)
Client: TCL-EU-MT9615-S1


Nie chce mi się wierzyć, że nic nie było tylko z jakiegoś powodu nie mogę zaciągnąć aktualizacji.
Macie jakiś kontakt lub własne źródła do tych plików?
 
Ostatnia edycja:

gwidon68

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wszystkie aktualizację są z ota. tylko główne. Mam już drugiego tcl-a i nigdy nie aktualizowałem z pliku tylko czekałem na ota, bez zwiech bez problemów, dlatego kupiłem c728
 

CrisPell

New member
Nie wszystkie aktualizację są z ota. tylko główne. Mam już drugiego tcl-a i nigdy nie aktualizowałem z pliku tylko czekałem na ota, bez zwiech bez problemów, dlatego kupiłem c728


Dobra nie ma tematu. Przejrzałem obraz aktualizacji i znalazłem odpowiednie wpisy dla tego TV, zaryzykowałem, aktualizacja poszła i jest v082.0005. Działa!


Ale OTA dalej z błędem wyświetla brak połączenia z siecią zamiast brak aktualizacji/masz najnowszą wersję.
 

stasiof

Member
Dobra nie ma tematu. Przejrzałem obraz aktualizacji i znalazłem odpowiednie wpisy dla tego TV, zaryzykowałem, aktualizacja poszła i jest v082.0005. Działa!

Ale OTA dalej z błędem wyświetla brak połączenia z siecią zamiast brak aktualizacji/masz najnowszą wersję.


Serwer TCL nie działa od piątkowej nocy!
 

CrisPell

New member
Dobra już robi normalnie. Faktycznie wstrzeliłem się w wyłączone serwery, a ja już myślałem, że mam coś skopane. Temat do zamknięcia.
 
Do góry