Telewizor Philips 55PUS8809 czy Philips 55PFS8209

Stefek79

New member
U mine na scianie juz od paru miesiecy wisi 48PFS8109 i jeszcze nie zaobserwowalem zadnych zwiech itd... Dobry wybor

ps .
jak juz zamontujesz go to opisz wrazenia
 

bertlam

New member
Od kilku miesięcy jestem posiadaczem 55PFS8209. Generalnie jestem z niego bardzo zadowolony ale ostatnio coś złego się z nim dzieje. Nie mam pojęcia co może być przyczyną ale telewizor zwyczajnie się nie włącza. Zaobserwowałem to już kilka razy. Niestety muszę odłączyć go od zasilania i ponownie podłączyć bym mógł go włączyć. Co radzicie? Zna ktoś przyczynę?
 

majes81

New member
philips 55pfs8209 czy 55pus7150

Witam serdecznie

Proszę o pomoc w wyborze telewizora zastanawiam się co będzie lepszym wyborem z tych dwóch telewizorów, chodzi mi gdzie uzyskam lepszy obraz, jakość it - lepsze 3d. Na tą chwilę obstawiam full hd, ale mam duży czy nie wybrać 4k a może 55pus8809.
 

Kamil_Pio

New member
Witam,

Mam pytanie o pomoc z polskimi znakami przy odtwarzaniu filmów Divix z pendriva na Philips 55PFS8109. Problem polega na tym, że telewizor ich nie wyświetla. W opcji napisów wybieram "Europa Wschodnia", ale nic to nie zmienia.
Czy znacie rozwiązanie na tę przypadłóść? Będe wdzięczny za pomoc.

ps. Druga kwestia dotyczy modułu CI do telewizji kablowej. Nie dotyczy ono bezpośrednio telewizorów, ale może będziecie wiedzieli czy w przypadku używania ww. modułu zmienia się gdzieś rodzielczość/format/rodzaj wyświetlanego obrazu z standardowego na HD? Wiem, że jest taka opcja w standardowych dekodarech i znacznie poprawia to jakość wyświetlanego obrazu.

Będę wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam
Kamil
 
Do góry