Telewizor Philips 55PUS8809 czy Philips 55PFS8209

faza211

New member
I tu pojawia się pytanie jaki model wybrać. Więc pomyślałem sobie że jak dam troszkę więcej za 8809 to może będzie to dobry zakup bo chyba 8209 jast awaryjny i są problemy z oprogramowaniem ( wieszanie się, problem z dźwiękiem, coś z ambilightem itp ) A może inny model z ambilightem Proszę doradźcie mi coś jak najszybciej:)
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
I tu pojawia się pytanie jaki model wybrać. Więc pomyślałem sobie że jak dam troszkę więcej za 8809 to może będzie to dobry zakup bo chyba 8209 jast awaryjny i są problemy z oprogramowaniem ( wieszanie się, problem z dźwiękiem, coś z ambilightem itp ) Proszę doradźcie mi coś jak najszybciej:)

Witam uprzejmie,

Napisz proszę , dlaczego sądzisz , że telewizor Philips 55PUS8809/12 będzie pozbawiony tych problemów , o których piszesz powyżej w swojej wypowiedzi .

Ja niestety nie jestem takim optymistą jak Ty w tej materii .:neutral:
To , że jest UHD nie znaczy , że nie jest obarczony podobnymi błędami .
Wystarczy zobaczyć support firmy TP Vision z logo Philips i będziesz
miał ogląd sytuacji o błędach występujących w telewizorach Philips
z systemem Android .
Ma wyjść co prawda nowy soft , gdzieś w granicach 2 lub 3 tygodni ,
który obecnie jest testowany przez testerów. Być może , będzie tym
razem skuteczny i wyeliminuje większość błędów oprogramowania ,
ale błędów sprzętowych to on raczej nie naprawi . No , ale to mój
pogląd w tej materii.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

faza211

New member
Witam
Myślałem ogólnie że jak droższy to lepszy. Nie znam się na telewizorach A ambilight mi się strasznie podoba. Może doradzisz jakiś model?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Też jestem zwolennikiem Ambilight . Ale na chwilę obecną , dopóki nie wyjdzie soft ,
który w miarę skutecznie usunie błędy w oprogramowaniu (te główne - bo wszystkich
przecież nie usunie) w telewizorach Philips z systemem Android , to niestety nie
mam modelu , który mógłbym spokojnie polecić . Sam przymierzałem się do zakupu
telewizora Philips 55PUS9109/12 , ale zrezygnowałem , gdyż w nim również występują
te błędy . Choć obraz w tym modelu , o którym wspominam jest dla mnie bardzo dobry
i telewizor jest energo-oszczędny .
Myślę , że jak możesz , to poczekaj do wyjścia nowego softu . Jeżeli ten nowy soft
rzeczywiście naprawi większość błędów , to można będzie znowu pomyśleć o zakupie
telewizora Philips z systemem Android .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mogę Ci polecić spokojnie Philipsa z serii 8809, 9109 czy 9809
Jakość rewelacyjna obrazu, czerń super, płynność znakomita, świetne multimedia.
 

accu

New member
Bez reklam
Mogę Ci polecić spokojnie Philipsa z serii 8809, 9109 czy 9809
Jakość rewelacyjna obrazu, czerń super, płynność znakomita, świetne multimedia.

Witam uprzejmie,

Świetne multimedia to chyba tylko w piąteki 13 lutego 2015 r .:neutral:

Experience Thread - FW v9.32.125 for 9xx9 2014 - Page 4

Obowiązkowa lektura tych czterech stron na forum Philips , dla tych którzy zainteresowani są
zakupem telewizora Philips z systemem Android , modele z 2014 r . Taka niestety jest smutna
prawda o kłopotach w działaniu stabilnym tych telewizorów .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kto ma ten wie, kto nie ma ten sobie wymyśla.
Extra współpracuje z Smartfonami, Tabletami.
Czerń bardzo dobra,głębią wynikająca z czerni również, dual play, miracast, wifi smart screen.
 

accu

New member
Bez reklam
Kto ma ten wie, kto nie ma ten sobie wymyśla.
Extra współpracuje z Smartfonami, Tabletami.
Czerń bardzo dobra,głębią wynikająca z czerni również, dual play, miracast, wifi smart screen.

Witam uprzejmie,

Kto ma , to dopiero sobie wymyśla , jakie to znakomite telewizory , zamiast obiektywnie
napisać , jak to jest naprawdę w rzeczywistości .:neutral:
Ale prawdy na szczęscie nie da się zafałszować .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

omnia

New member
Dzięki dołączanemu za jakimś czas kupcom tych telewizorów dekodera UHD 880 będzie można zaaktualizować Androida. Te telewizory mają wady, ale kiki w swoim poście nie wymienił niczego nieprawdziwego, obraz w tych telewizorach jest super.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Do odważnych i zakochanych świat należy :neutral:. Powodzenia .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

bertlam

New member
Witam wszystkich!
Szukam dobrego telewizora 55 cali, nachodziłem się już po sklepach, nasłuchałem opinii, naczytałem w necie i wniosek taki, że co sklep, to wiadomo co innego zachwalają, co strona w internecie to podobnie i sam już nie wiem co o tym sądzić. Może Wy mi tutaj pomożecie? Jak już wspomniałem chcę 55 cali do którego podłączone będzie kino domowe i nc+, ma mieć prosty ekran-będzie wisieć. W sklepie wpadł mi w oko model 55PFS8109 stąd moje pytanie w tym temacie. Nie zależy mi na technologii 4K, po co mam płacić za coś czego nie użyję. Co sądzicie o tym TV szczerze i obiektywnie? Jak wygląda na tle konkurencji? Biorę pod uwagę tylko Samsunga i Sony. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55PFS8209 z kalibracją profesjonalną jest extra wyborem i to zarówno pod względem jakości obrazu jak i wyposażenia.
Z Sony extra wyborem jest 55W809 - wczoraj przetestowałem połowę, dziś reszta. Gra bardzo dobrze. Samsunga polecam bardzo 55JS9000.
 

del-pack

New member
KIKI a wiesz już czy poprawili softy philipsa 8109, zastanawiam się cały czas między panasonic 55as800 a właśnie philipsem. Przeraża mnie jedynie sporo narzekań i negatywnych opinii użytkowników
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, mamy nowy soft który daje Ci możliwość korzystania z Flasha w tym TV.
Po aktualizacji poczytaj ostatnie wpisy - gra bez żadnych zacięć.
A wyposażenie i możliwości nie mają sobie równych.
 
Do góry