Telewizor ok 40 cali - telewizja + internet ok 2000zł

bebus17

New member
Witam szukam najlepszego telewizora spełniający poniższe wymagania proszę o rady :)
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 18m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 1,7-2m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? pół tyłu i bok tv ale tylko latem
7. Jaki masz obecnie telewizor? stary 15 letni philips - po awarii równie starego philipsa
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? WiFi, usb x2 - najlepiej, smart tv bo android za drogi chyba, przeglądarkę internetową
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? telewizja naziemna, kablówka ale bez kanałów hd
10 .Jakie urządzenia ? laptop - jako duży ekran :)
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 3-5
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program ? tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? sport, filmy
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry? Nie
16. Preferencje co do marki? Brak preferencji
17. Preferencje co do wielkości? ok 40 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? z uwagi na posiadanie starego nie mam doświadczenia z problemami wsopółczesnych TV
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? popołudnie/wieczór
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 2000 zł ale za coś oferującego dużo lepszą jakość mogę dorzucić 200 zł
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Tylko gdy ulegnie awarii wykluczającej sens naprawy
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych ? obecnie nie ale będę np z Youtube może Netflix

Na innym forum polecili jedynie Panasonic tx-40ds630e
 
Ostatnia edycja:

bebus17

New member
Mając jeszcze do wyboru Sony 43" LED KDL-43W755C do powyższych zastosowań który TV byłby lepszy, bo tak czytam o problemach Panasonica z systemem operacyjnym i myślę czy Panasonic to najlepsza opcja.
 
Do góry