Telewizor o wysokości do 56,5 cm

PeteShadow

New member
Bez reklam
Załamka. Sądziłem że sprawa będzie prosta, a tu zonk. Miałem znaleźć wujowi telewizor, który wszedłby we wnękę w meblościance. Sądziłem że nie będzie problemu. Tymczasem okazuje się że wysokość 56,5 cm to około 3 cm za mało, żeby wlazł tam jakikolwiek 39" (z nogą), a poniżej tego są wyłącznie 32", a to aż 7" mniej więc sporo.
Czy ktoś zna coś większego od 32" i niższego niż 56,5cm?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Gdzieś widziałem 34" monitor 21:9 :D
Tak czy siak - najlepsze rozwiązania są najprostsze.
Pozbyć się meblościanki i zacząć od jedynego słusznego rozmiaru - 60".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zagladnij do sieci, to cos znajdziesz. Wrzucilem na szybko, Panasonic TX-39AS600 wysokosc z podstawką 56cm.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Gdzieś widziałem 34" monitor 21:9 :D
Tak czy siak - najlepsze rozwiązania są najprostsze.
Pozbyć się meblościanki i zacząć od jedynego słusznego rozmiaru - 60".
Powiem tak: wiele było gadania, żeby stary kineskop wymienić na nowego LCD'ka. Jakby doszła do tego likwidacja meblościanki, to temat byłby skończony. :grin:

Zagladnij do sieci, to cos znajdziesz. Wrzucilem na szybko, Panasonic TX-39AS600 wysokosc z podstawką 56cm.
Dzięki Armanig, przywróciłeś mi wiarę w istnienie takich telewizorów. Problem jednak w cenie. Jest niższy, bo ma cieńsze ramki, ma cieńsze ramki bo jest wyższym modelem - czytaj jest droższy. Przyznam że od początku celowałem w coś tańszego w stylu 39" Blaupunkt BLA39/224. Wychodzi w okolicach 1200 zł. Niestety jest za wysoki o te 3 cm. Szukam dalej...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z drozszych:
Panasonic TX-39A400 56cm.
Panasonic TX-39AS500
LG 39LB5800 1mm mniejszy
Tutaj tansze, mozna sprobowac i odczepic gumki w podstawce, to tylko 2mm, moze sie uda:
LG 39LB5610 2mm wiekszy
Sharp LC-39LD145 3mm wiekszy
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Jeszcze raz dzięki Armanig. Zaczynam się obawiać o dokładność pomiarów, bo jak mierzyłem to nie sądziłem że sprawa będzie się rozbijać o pojedyncze milimetry. Poza tym szafki mogą mieć pewne krzywizny. Chyba będę musiał porządnie jeszcze raz zaliczyć pomiary. :D
 
Do góry