Telewizor na linuxie, co można dodać?

VideoMaster

New member
Jestem tu nowy, więc Witam Serdecznie Wszystkich.
Mój nick określa bardziej zawód, niż znajomość tematu o który chcę spytać.
Mam kilka pytań odnośnie telewizorka plazmowego LG 50PK350.

- czy skoro jet on na linuxie, to czy mogę w jakiś sposób poszerzać jego możliwości instalując w jego systemie dodatkowe rzeczy, nie wiem pluginy, dodatkowe kodeki itp?
Opieram się na posiadanym dekoderze satelitarnym także pracującym na Linuxie, gdzie jego możliwości, interface, oraz przeznaczenie określam sam dobierając odpowiednią instalację systemową.
Jeśli w tym telewizorze także można, to w jaki sposób je (dodatki) aplikować (nie ma portu LAN), w jakim formacie muszą one być, na co zwracać uwagę, aby mieć pewność, że dany dodatek nadaje się, jak zarządzać zasobami mając jednoczesny wgląd w zawartość?

- wyłączam tryb oszczędzania energii, jest on mi zbędny, jednocześnie zależy mi aby telewizor jak najmocniej "świecił", czy można w jakiś niekonwencjonalny sposób podnieść jego jasność ponad dostępne ustawienia użytkownika?

- czy jest możliwość dotarcia do trybu serwisowego bez potrzeby zakupu specjalnego pilota, czy też innych rzeczy, jakich domyślnie nie posiadam?
Mam na myśli wejście jakimś tajemnym kodem z pilota, jakąś kombinacją przytrzymanych klawiszy, czy coś w tym stylu.

Dzięki i pozdrawiam
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Nie można nic dogrywać.
Nie można rozjaśnić bardziej niż 100 % kontrastu.
Do trybu serwisowego jest potrzebny pilot.
 
Do góry