Telewizor(min. 32") do playstation 3

SATORO

New member
Znalazłem na necie info że input lag w tym TV wynosi 30ms, ale była to opinia KOGOŚ, kto miał ten tv, nie znalazłem natomiast żadnego testu potwierdzającego to, a cena z tv bardzi atrajcyjna.


No właśnie, opinia KOGOŚ tam jest dosyć mało wiarygodna, lepszy byłby jakiś profesjonalnie przeprowadzony test...
 

LUPO78

Banned
A znasz wartość input lag tego telewizora ?
nie znam,tylko że LG w ogóle są dobre do gier pod tym względem-nie jedna osoba się tu wypowiadała na ten temat - ten forumowicz ma LG,ale le8500 i u żywa do gier http://www.hdtv.com.pl/forum/members/pawex09.html potwierdzi to co ja sam napisałem - tu piszemy akurat o wysokim modelu,ale jak znajdę czas to podeślę ci linki z wypowiedziami co do innych modeli
 

misiek89gdz

New member
Witam,
pozwolę się podpiąć pod temat, ponieważ również szukam jakiegoś tv do konsoli(xbox360,ps2) tylko ze poszukuję tv używanego, a mój pułap cenowy to ok 800zł. Znajduję różne modele telewizorów na allegro, ale niestety o niektórych nie mam żadnych informacji- jak np funai a3207. Na co zwracać szczególną uwagę przy takim ograniczeniu finansowym? Zazwyczaj są to starsze lcd, więc w takim razie jakich marek unikać, a ktorych szukać na aukcjach?
 

LUPO78

Banned
Witam,
pozwolę się podpiąć pod temat, ponieważ również szukam jakiegoś tv do konsoli(xbox360,ps2) tylko ze poszukuję tv używanego, a mój pułap cenowy to ok 800zł. Znajduję różne modele telewizorów na allegro, ale niestety o niektórych nie mam żadnych informacji- jak np funai a3207. Na co zwracać szczególną uwagę przy takim ograniczeniu finansowym? Zazwyczaj są to starsze lcd, więc w takim razie jakich marek unikać, a ktorych szukać na aukcjach?
właśnie funaja sobie daruj
 

SATORO

New member
Witam,
pozwolę się podpiąć pod temat, ponieważ również szukam jakiegoś tv do konsoli(xbox360,ps2) tylko ze poszukuję tv używanego, a mój pułap cenowy to ok 800zł. Znajduję różne modele telewizorów na allegro, ale niestety o niektórych nie mam żadnych informacji- jak np funai a3207. Na co zwracać szczególną uwagę przy takim ograniczeniu finansowym? Zazwyczaj są to starsze lcd, więc w takim razie jakich marek unikać, a ktorych szukać na aukcjach?



Przy takim pułapie cenowym to nie ma co wybrzydzać, poszukaj LG 26LD350, na Ceneo jest stosunkowo tani więc na Allegro powinien być jeszcze tańszy :smile:
 

elmaestro

New member
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, w takim razie biorę samsunga lexxc530:)

Kolega wybierze pewnie większy rozmiar tego modelu, aniżeli 32", ktoś wyżej napisał, że powinien mieć tak samo niski imput lag niezależnie od wielkości, a jednak... Szukam w internecie wiarygodnych opinii potwierdzających tę tezę (bo sam zastanawiam się nad Samsungiem LE40C530 pod PS3 i Media Center) i natknąłem się na kilka wypowiedzi sugerujących, że większe niż 32" egzemplarze tego modelu nie sprawują się jednak tak dobrze przy graniu.

Zatem pytanie... Czy ktoś posiada LE40C530 lub LE37C530 wraz z PS3 i mógłby opisać swoje wrażenia? Ew. czy ktoś natknął się na jakiś wiarygodny test egzemplarzy LExxC530 większych aniżeli 32"?
 
Do góry