Telewizor Loewe Aventos 3781 ZW

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Aventosy - jakość bez zmian.
cały czas te same wyposażenie - również się kończą.
Awaryjność - jak sam sam zauważyłeś to tylko hasło. Nic się z nimi nie dzieje. W ostatnim czasie sporo osób kupiło te telewizory z tego forum .
I nic nie wiem o jakoby nowej awaryjnosci.
Mało tego porównywlismy co do jakości z konkurencją. Loewe na dziś
wypada lepiej i to w szzegółach, obsłudze, wygladzie jak i kolorystyce obrazu.
pozdrawiam
 

loewe

New member
smietnik loewe

nie piszcie bzdur że to taki dobry telewizor ,jego możliwości są żadne po firmie loewe zostało wspomnienie jeden wielki bałagan i smietnik oraz złe wrażenie. Kineskopy 32W76ESF padają w oklicach trzech lat ,transformatory praktycznie ponad 50% nowego sprzetu. Wszystkie telewizory po 92/93 roku były składane w Polsce i programowane również mój program był sprzedawany. Sam mam miałem nieczynny odbiornik przez 6-miesięcy bo nie chciano mi sprowadzić NICAMU mimoże nigdy nie zwracałem się do dilera mamy swoje cześci i zaopatrzenie ale na szybko bajki dla dzieciaka ?zamówienia nie przyjęto kazano mi zmienić nazwe firmy
pojechałem do niemiec po scalak do zaprzyjażnionego serwisu loewe i kupiłem ale taki sam jest również Philips 32PW8504/58 . Strzeżcie się zakupu loewe mój telewizor Witros po trzech latach padł kineskop:mad: :( .
Serwisuję telewizory i markę loewe od 1980 roku w tym serwis autoryzowany kilka lat od 1991 i w swoim serwisie kupiłem ART VISION V2 wyjęłem go z piwnicy wstawiłem niemiecki kineskop dopracowałem sterowanie i mam coś porządnego wystrzegajcie sie promocji loewe
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wow wow
wiem ,że chciałes dobrze sprzedać domenę - ale nie kupili.
Teraz czas na zamstę.
Pluć i kopać może się zlituja.
Wiem że miałeś serwis - ale to o niczym nie swiadczy - no chyba o tym że Ci go zabrali.
Jak napisałeś - psuły się bo był tam Twój program . Rzeczywiście rozpacz.
Obecnie nie są produkowane w Polsce.
Klienci na przekór Twoich checiom zadowoleni a serwisy pracuja sprawnie / jest o tym na forum./ Inaczej było jak był inny dystrybutor na rynku.
Ale widzę ,że Ty też miałeś w tym swój udział - a teraz męczy Cię sumienie.
Na końcu napisałeś ,że masz dobry telewizor - bo Loewe .
To dobra puenta. powiedziałbym nawet najlepsza.

pozdrawiam
 

loewe

New member
Szanowny kolego "kiki" nikt nie zabrał mi serwisu czały czas go prowadzę przeżyłem kilku dealerów i będę nadal ,co do programu którym się posłużono to nie umiano go skopiować z dużego epromu na mały i zjedzono część programu . Co do panosonica to chyba ten szmelc loewe był produkowany w kronach i nazywał się panasonic ale produkowany dla panasonica w loewe. Widzę że kolega mieszka pod moim łuzkiem i zna doskonale moją historię . Jak pewnych rzeczy nie będę mógł sobie przypomnieć napiszę do kolegi . Co do serwisów sprawnie działających to klienci wyprzedają odbiorniki np w łodzi serwis twierdzą że upadł i przywożą do naprawy do warszawy osobiście pojechałem sprawdziłem .Co do zakupu telewizora zakupiłem Vitros kineskop padł po trzech latach była promocja ale kosztował trochę a mój był już wysłużony .Wyciągnęłem starego z piwnicy chassis Q2400 wsadziłem do swojego nowy kineskop i działa ale stary sprzęt był dobry obecny ma mało mozliwosci za taką kasę nikt już tego nie kupuje sklepy zawalone wiec proszę nie klamać
Szkoda byli tam bardzo mądrzy ludzie np Pan Szparago .
Proszę więc nie robic plot Pozdrawiam forumowiczów
 

loewe

New member
dodam po cichu

Kolega kiki jak widać twierdzi po cichu że jest to taki sprzet dobry uwaga na promocję napisałem to w swoich postach loewe od dawna nie oferuje kineskopowych sprzetow a w zakupionym trzyletnim kineskop padł a cena też była i po trzech latach ? W warszawie nikt tego smietmika nie kupuje po firmie loewe została tylko nazwa telewizory markety wyprzedały za bezcen stały po prawie dwa lata mozna sprawdzić w marketach np na Ostrobramskiej w M1 na Piłsudskiego nie dajcie się zwieżć promocji i kupić bubel zresztą za te pieniadze możliwości tego TV są żadne
Prawda kolego Kiki ze szkodą chcesz się pozbyć złomu zalegającego magazyny
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie znam firmy na świecie która posługując się nazwą firmy w nazwie maila opluwała firmę - tym bardziej nie znam firmy ,która opowiada koszałki opałki nie trzymajace sie kupy.
Widziałem jak MM / nie dla idiotów/ sprzedawali telewizory za pół ceny.
Powód prozaiczny - wymiana technologii. I była to znakomita okazja do zakupu. Bo jakość potwierdzana przez wszystkich użytkowników jest jedna- rewelacja / podobnie zresztą jak Twoja w końcu poprzedniej wypowiedzi/
Oczywiście wiesz również ,że Firma Loewe / tak nieudolna w Twoich oczach/ ma pierwsze miejsce w Europie w sprzedaży wysokich modeli .
Oczywiście dla Ciebie - bez znaczenia - i niech tak zostanie.
Co do złomu - to zły adres
http://www.skawmet.com.pl/ - tu znajdziesz właściwy.

Ale i tak jestem w podziwie zawsze gdy ktoś posługując się domeną próbuje podważać jakość i opinię na temat sprzętu - którego reprezentuje . Nie jest to smaczne
Podobno nawet ........... pewne zwierze nie kala swojego gdniazda.
pozdrawiam
 

loewe

New member
smietnik loewe +panasonic

Dlaczego kolego nie wypowiedziałes się publicznie że ten śmietnik pt panasonic był robiony w loewe że siedzi tam loewe że Sony też miało ten sam środek i ten sam śmietnik i że dla tych telewizorów jest adres który podałeś -"ŚMIETNIK" najpierw cytuję-"dla kolegów z forum specjalne żniki "
nieładnie sprzedawać lub namawiać do zakupu złomu którego się wszyscy wyzbywają nadtto w gogle zrobiłeś wojnę i poważną dyskusję nad sprzetem który nie posiada żadnych możliwości i cena jego jest wysoka ...kiedyś Loewe to było Loewe teraz składane programowane np w Polsce proszę kolegów na elektrodę po opinię jaką mają uzytkownicy przy naprawach jęli ktoś ma wątpliwości mogę przesłać plik programów polskich loewe z wpisem autora programu np języka polskiego jesteś śmieszny kiki
Pozdrawiam Ciebie i Twoją głupotę ze strony winika że Loewe nie sprzedajesz czyli masz z tego prowizję że oszukasz klijenta.
Opiszę w internecie aby sprawdzili ilość godzin zakupowanych Loewe jest w system data w opcji serwisowej .
Zakupując po wyjściu zabrakło mi kasy i rozumu biorąc Loewe Witros
 
Ostatnia edycja:

loewe

New member
Przeczytaj posty i zobaczysz w co się pakujesz lepiej te pieniażki oddaj biednym ja kupiłem Witroza po trzech latach padł kineskop zreszta innym co miesiąc trafa padają opinia na elektrodzie pl co do loewe to teraz śmietnik pozostałośc po firmie "Loewe od DAWNA NIE OFERUJE kineskopowych telewizorów"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
troche za daleko sie posuwasz . Nie będę Cię obrażał bo nie zniżam się do takiego poziomu. Ktoś kto nie ma argumentów próbuje tylko obrażania innych.Wolę walkę na argumenty.
1.Każda działalność / oprócz charytatywnej opiera się na zarabianiu
pieniędzy/. Rozumiem, że Ty naprawiając sprzęt robisz to gratis.
2.Telewizory Loewe są z magazynów w Niemczech - wiec tych śmiesznych
osób w Europie jest wiecej.
3.A najwiecej jest tych z LCD - szczególnie że nawet w ekskluzywnych
telewizorach Loewe wyprzedziło Bang &Olufsen
4.Śmietnikami się nie zajmuję - więc skieruj słowa na inne forum może o
utylizacji - skoro jesteś mocny w tym zagadnieniu.
pozdrawiam
 

loewe

New member
Witam kolego kiki rozważ problem telewizory loewe nowe prawie 4 lub 3 lata są w śmietkikach w niemczech oraz na flumarkach.
Czy widziałeś tam Bang Olufsen ? na Allegro sprzedają się ale oryginały z niemiec nie przeprogramowane w Polsce albo składane w Polsce jak np Cleve w Kaliszu . Jak masz za mało wiedzy nie pisz bzdur Kiedyś loewe to było loewe teraz jest masówka i padają non stop a cena jest wysoka za ten śmietnik . Co do oszukiwania klientów czytałem na forum potem się wykręcasz że to dane producenta przestań już Twoje głupoty zaczynają mnie denerwować beznadzieja te Twoje odpowiedzi
Loewe od dawna nie oferuje sprzętu TV kineskopowych i nie z niemieckich magazynów tylko polskich kolego
Może zaprzeczysz że panasonic był produkowany w loewe z chassis loewe miał panasonik swój kineskop trafo i program CZY TAK NAPEWNO TAK !
Twoja uczciwość podlega dyskusji po tych kłamstwach które serwujesz nie kupił bym nawet gazety bo brak by było stron wszystkich / taką mi dostarczono do sprzedaży/ he he he he he
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
po pierwsze za daleko sie posuwasz - to nie jest folwark w Twojej miejscowości gdzie możesz uzywać słów i epitetów podwórkowych
Po drugie już opisywałeś śmietniki - co prawda nie wiem czego tam szukałeś i nie obchodzi mnie to wcale - więc daj sbie ze śmietnikami luz.
Po trzecie nigdy nie pisałem o zadnych Panasonicach składanych czy nie składanych w Loewe- bo nie mam pojecia .
Po czwarte - nie musisz czytać czytać moich wypowiedzi - na tym polega demokracja.
Jeśli jeszcze raz będziesz obrażał członków forum - to wystapię do administratora o wyłączenia Ciebie z tego forum.
Chetnie posłuchamy Twoich konstruktywnych wypowiedzi - korzystajacych z wiedzy na temat Loewe.
Prosimy o pomoc i wyjaśnienie :
- Jak działa image +
- Czy nagrywarki -potrafią zgrać materiał na inne nośniki
- Czy każdy telewizor można rozbudować o nagrywarkę ?
- jakie są różnice miedzy Spherosem a Indywidualem - co do jakosci
widocznej obrazu ?
- czy te telewizory są produkowane na cały świat w Polsce? / jak
sugerujesz?
- jesli kody paskowe świadczą o produkcji w niemczech i tablice
znamionowe również - to mozliwe jest ,że koncern ukrywa miejsce
produkcji
- http://www.loewe.de/aventos_de,257,53.html
http://www.loewe-uk.com/aventos_de,257,53.html - czy dotyczy to
Anglii
http://www.loewe-fr.com/aventos3781_de,580,53.html - Francji
bo modele są te same
mowa jest o tych telewizorach - z ostatnich dostaw
- i tych również http://www.loewe.de/nemos32_de,574,53.html
- http://www.loewe-uk.com/download/video_leserwahl-e.pdf
czy mozliwe jest aby firma nadawała sama sobie niezależne nagrody ?
- czy mozliwe jest otzrymywać ngrody na różnych polach
http://www.loewe-uk.com/download/design_oscar_en.pdf
- czy wiele firm stać jest na produkcje specjalnych modeli - z sukcesem
http://www.loewe-uk.com/download/swarovski.pdf

- czy możliwy jest wzrost sprzedaży jeśli firma produkowałaby - ja donosi
Twój link - same problematyczne telewizory
http://www.loewe-uk.com/download/bilanz-pk-gb2006.pdf

- czy mozliwe jest aby firma publikowała dane inwestorskie nieprawdziwe -
skoro wg Twoich linków produkuja tylko złe sprzęty - określone
niewłaściwym komentarzem ?
http://www.loewe-uk.com/newsadhoc_de,4050,53.html
http://www.loewe-uk.com/index.php?seite=zwischenberichte_de

sam jestem ciekawy Twoich wypowiedzi - być może rzucą one nowy wymiar światła na nas nieświadomych .
Tyle ,że proszę bez makaronu - ale konkrety.
pozdrawiam
 

Jacq4u

New member
konfabulacje

Szanowny Panie "Lwie" !

To co Pan napisal przypomina mi opinie mojego znajomego na temat
Mercedesa. mowi, ze to totalny bubel, bo sie psuja a to w jednym
to a w drugim tamto. Obaj nie wiecie co to jest miarodajna i repre-zentatywna ocena awaryjnosci (liczy sie to np. w procentach jakie-
gos sprzedanego modelu, a Löwe ma wiele modeli i wg Pana wszystkie
padaja rowno). Mieszkam w Niemczech od 12 lat, mam wielu znajomych
Niemcow i opinie tych, ktorzy stawiaja na jakosc obrazu w tv jest
jednoznaczna: Löwe. Abstrahuje od ceny, bo ta jest rzeczywiscie
okolo 2-3 krotnie wieksza od ""konsumenckich" odbiornikow. Ale jakosc
nie jest wymierna i nie wiadomo co jest np. 2-3 krotnie jakosciowo
lepsze. Poza tym mam wlasne zdanie. Z racji tego, ze interesuje sie
fotografia i video na dosc zaawansowanym poziomie amatorskim, sprawy
parametrow obrazu nie sa mi obce i naparawde Löwe mi "lezy".
Nie znaczy to, ze dobre Phiplipsy, Sony, Panasonic itd. sa jakby to
Pan powiedzial smieciem. Reasumujac, to co Löwe dolozyl w ostatnich
modelach kineskopowych w sensie cyfrowych ukladow wspomagajacych
jest dla mnie optymalne i zapewniam Pana, nie tylko dla mnie.
A na frustracje lepsze jest odprezenie albo fachowa porada, bo takie
konfabulowanie po forach do niczego sie nie przydaje.
 

angelos

New member
Czlowiek inteligentny sam wyrobilby sobie opinie co do wiarygodnosci uzytkownika o nicku "loewe" (lub podobnych).
Wszyscy juz wiedza, ze nie ma On od dluzszego czasu dostepu do serwisu produktow Loewe (wynika z oficjalnej wypowiedzi Pana z DSV, ktory jest przedstawicielem Loewe w Polsce), a jednak jednoznacznie stwierdza w swoich postach "teraz jest masówka i padają non stop". Skoro ich nie serwisuje (bo chyba nikt przy zdrowych zmyslach produktu na gwarancji nie oddalby do platnego serwisu) to skad moze wiedziec ze sie non stop psuja? :)

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Aventosy - jeszcze w sprzedaży . Wjechało jeszcze kilka sztuk. Jakość bez zmian - znakomita.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Avntosy są tylko srebrne / 2750 zł /. Nemosy srebrne ze stolikami obrotowymi - 4150 zł oraz antracyt z HDD za 4799 zł.
pozdrawiam
 
Do góry