Telewizor LG50PA6500

hellhammer

New member
Ja wgrałem już 2 nowy soft do mojego 50PA5500 ZH, wszystko śmiga, zauważyłem poprawę szybciej łączy się przez Hdmi z dekoderem n. Obraz subiektywne odczucie jakby podkręcili procek na płycie głównej, płynność obrazu. Ja polecam aktualizacje firma LG, solidnie podchodzi do tematu. Jeżeli soft się nie uruchamia trzeba sprawdzić czy jest dedykowany do naszego tv, bardo ważne oznaczenie po nazwie modelu w moim przypadku "ZH".

upgradowales do najnowszego 03.22.12?Wprowadzili cinavia?Tu chyba jakies powazniejsze zmiany były bo wazy az 550MB a nie jak zwykle 30-50MB? A co do modelu to wszytsko jest pod spodem po rozwinieciu. Pozatym nie ten model tv i nie podchodzi.
 
Ostatnia edycja:

spiroman30

New member
upgradowales do najnowszego 03.22.12?Wprowadzili cinavia?Tu chyba jakies powazniejsze zmiany były bo wazy az 550MB a nie jak zwykle 30-50MB? A co do modelu to wszytsko jest pod spodem po rozwinieciu. Pozatym nie ten model tv i nie podchodzi.

Upgradowałem soft mój ważył 54MB bo ja mam tv z 2012 do nowego modelu może być większa waga. Mój brat ma LG za 6,5tyś i też miał soft 0,5GB. Na pewno nie wrzucają blokad cinavia u niego odtwarza wszystko jak leci z dysku i z pena. Ja także nie mam problemów z odtwarzaniem filmów. W końcu to multimedialny tv ma być. W moim modelu nie ma neta wiec raczej nie zablokują możliwości odtwarzania wideo z pendrive, lub HDD.
 

hellhammer

New member
watpie zeby to byla jakas preszkoda ze w tv nie masz internetu. u mojej dziewczyny stoi tv 32 calowy lcd od samsunga modelu nie pamietam gdzie ktorys nowy firmaware zablokowal odtwarzanie divixow z usb. mimo ze tv tak fajnie reklamowany i bez internetu oczywiscie.
 

lm648

Banned
Upgradowanie TV (zwłaszcza tego) to jest tak jak chodzenie po "kruchym lodzie" :) jak już załapie się "cóś" to "odwrotu do tyłu" już na pewno nie będzie. Tak jak pisze tu hellhammer, TV załapał "ciekawą rzecz" i na dzień dzisiejszy "4 litery tak jak zawsze z tyłu" i nic nie poradzisz, czyli jeżeli nic nie daje "wzrokowo" uaktualnianie a TV funkcjonuje należycie radzę wstrzymać się aby potem nie żałować. To jest moje nie zależne zdanie w tym temacie i oczywiście nikogo nie namawiam do tego, każdy decyduje sam za siebie.
 

Piccolosan

New member
Także posiadam 50PN6500 ale wolę poczekać aż zagraniczne króliczki doświadczalne będą testować nowe oprogramowanie. Co prawda często warto jest wgrać, ale nie zawsze jako pierwszy użytkownik. Więc wolę poczekać na kilka dodatkowych opinii.
 

hellhammer

New member
No właśnie ...... :hihi: ................. czekamy na Ciebie

Musze Cie zmartwic u mnie dalej Tv nie widzi akutalki, sprawdzalem plik dalej ma daty modyfikacji i sumy kontrolne takie same jak poprzedni, albo nie znalezli bledu albo poprostu sie pomylili i nie ten plik wrzucili.

Ps. mam zapewnienie ze do tego modelu nie ma w tym pliku cinavia ani innego ograniczniea, wiec nie powinno byc problemu z filammi z usb :)
 
Ostatnia edycja:

prez8s

New member
To ten sam plik co stary, zmieniona tylko nazwa archiwum, w środku ten sam soft, którego oczywiście telewizor nie widzi, w LG jednak pracują tumany.
 

prez8s

New member
Rozmawiałem właśnie na live chat lg, facet powiedział że w najbliższym czasie zostanie dodany nowy plik z poprawną wersją aktualizacji, więc trzeba czekać. Jakie będą zmiany nie wiadomo, gość nie ma zielonego pojęcia.
 

prez8s

New member
Zgodnie z zapowiedzią do naszych telewizorów z serii PN właśnie pojawił się nowy soft 04.00.04 waży aż 590MB.
Niestety również nie działa :( Co za idioci tam pracują? 3 wydane softy i wszystkie skopane.
Zgłaszajcie problem do nich bo ja już straciłem cierpliwość.
 
Ostatnia edycja:

hellhammer

New member
Ech ten LG i jego serwis techniczny. Maskra 3 uaktualnienie do 50pn6500 i 42pn450b i dalej Tv ich nie widzi :D najpier było 03.03.00 potem niby poprawiony w wersji 1 03.03.00 a teraz 04.04.00 i dalej to samo upgrade wazy ponad 550MB a Tv go w zaden sposob nie widzi, zglaszalem juz 2 razy to do BOKU.....
 

prez8s

New member
Też zgłosiłem, a gość mi odpisał cyt: "Konsultant LG: Przykro mi, ale nie mieliśmy takich zgłoszeń od innych użytkowników." Za każdym razem jak zgłaszam to odpisują to samo. Jaja sobie ewidentne robią z ludzi, totalne olewactwo...
 

Piccolosan

New member
Według mnie wszystko już zostało napisane :grin: ..........tylko wystarczy przeczytać ......od strony nr1 do bieżącej .............. więc, miłej lektury :eek:k:

Dokładnie, ja także przed zakupem tego TV przeczytałem dokładnie wszystkie posty, zdecydowałem się na ten model i nie żałuję:)

Apropo aktualizacji - jeżeli do tej pory są takie problemy z uruchomieniem aktualizacji ; aż się boję co może się dziać po poprawnym zaktualizowaniu:???:
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
panowie ja ten wątek robiłem kilka razy hyhy i robie jeszcze raz hyhy - w moim poście jest istotne słowo "dodatkowe" przed słowem opinie - czytamy panowie całość ze zrozumieniem :krol:
 
Ostatnia edycja:

Pierniczeq

New member
Mam pytanko co do telewizora 50PN6500. Z tego co widzę brak w nim i wyjścia audio i słuchawkowego, a chciałam sobie podłączyć chociaż głośniki komputerowe pod TV. Czytałam że można takie wyjście ewentualnie wyprowadzić ze złącza EURO. Czy ktoś próbował takich kombinacji przy tym telewizorze i czy wszystko działało ok?
 

Piccolosan

New member
Mam pytanko co do telewizora 50PN6500. Z tego co widzę brak w nim i wyjścia audio i słuchawkowego, a chciałam sobie podłączyć chociaż głośniki komputerowe pod TV. Czytałam że można takie wyjście ewentualnie wyprowadzić ze złącza EURO. Czy ktoś próbował takich kombinacji przy tym telewizorze i czy wszystko działało ok?

W poprzednich postach było opisane, ale dobra jeszcze raz.

Wyjście audio jest, ale tylko optyczne. Owszem - można wyprowadzić dźwięk po euro jednakże jest on nieciekawej jakości i tylko z telewizji (materiały uruchamiane z USB będą bez dźwięku)

Osobiście polecam zakupić jakiś amplituner lub wzmacniacz z wejściem optycznym i problem z głowy.
 
Do góry