Telewizor Lg c1 77 lub 83 cale do pokoju

grekuu

New member
Witam,

Potrzebuję telewizora do pokoju.

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 11 metrów 3.10 na 3.70
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? około 3 metry
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Głównie na wprost ale też i pod delikatnym kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Będzie wisiał na ścianie
6. Jak słońce świeci w pokoju ? do południa pokój od wschodu
7. Jaki masz obecnie telewizor ? brak
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Piękny obraz, smart TV - raczej standard w obecnych czasach.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K, HD , telewizja z Internetu przez światłowód
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? -
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 6-7 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Bez różnicy
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Netflix, Youtube programy z itptv
14. Czy zamierzasz korzystać z Internetu na ekranie telewizora ? Poza wbudowaną aplikacjami HBO/Netflix/Amazon Prime/YouTube - nie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? tak 90%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 50/50
17. Preferencje co do wielkości? Taka, żeby komfortowo oglądało się z tej odległości (tutaj liczę na pomoc) - Na pewno min. 65 ale zastanawiałem się nad 77 lub 83 - raczej skłonny byłbym ku 77 ale po proszę poradę
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? -
19. Preferencje co do marki ? LG
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Całkowicie zbędny
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Najlepiej ok. 16000ł (po rabacie) wiadomo, mogę najwyżej wsiąść telewizor na raty dlatego zastanawiam się na 83 calami
22. Jak często wymieniasz TV? Zakładam, że ma starczyć na jakieś 9-10 lat


Ogólnie się tu zastanawiam nad LG C1 77 /83
głównie mi zależy na fajnych oglądaniu netflixa i filmów 4k na YT , ale i do gier na konsoli i w przyszłości przez pc dlatego się nawet zastanawiałem na 83 calami warto brać taki ekran do takiego pokoju?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich warunków i potrzeb wybrałbym w pierwszej kolejności LG 77C1.
Tu nie musisz iść na kompromisy jakości obrazu, kątów, możliwości .
Masz dla niebieskich w promocji z pełnym pakietem z montażem.

Jeśli większy to:
- LG 86 Qned ( czyli mini led)
- Samsung 85 QN90 ( też mini Led)

To obecnie najwyższej jakości telewizory na rynku.
Masz w specjalnej cenie dla niebieskich z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
 
Do góry