Telewizor LG 70UK6950 Ultra HD LED w dobrej cenie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor LG 70UK6950 Ultra HD LED w dobrej cenie.


lg_70uk6950_1_lloris_in.jpg

Święta dobra wiadomość dla fanów dużych obrazów, LG 70UK6950 przedstawiona przez koreańskiego producenta przesuwa cenę dół.

Nowa orientacyjna cena :
• 1599 € dla modelu LG 70UK6950 (70 '', 178 cm)


Najważniejsze cechy telefonu LG 70UK6950:
• Lokalny system przyciemniania LED Edge
• Panel LCD IPS Ultra HD
• Natywna płyta 50 Hz
• Płyta 8-bitowa
• Panel LCD RGB
• PMI 2000 (Picture Mastering Index)
• Przetwarzanie wideo w systemie Color Master Engine
• Aktywna funkcja HDR
• Certyfikaty HDR10 i HDR HLG
• Zgodność z HEVC
• Stalowe wykończenie
• Funkcja LG Smart TV WebOS 3.5
• Zgodność z Miracast / WiDi
• Zgodność z Bluetooth
• Kompatybilność Wi-Fi ac
• Zgodność z HEVC 2 160p / 50 i 2 160p / 60
• Cztery wejścia HDMI 2.0b
• Kompatybilność HDCP 2.2
• Funkcja bramy multimedialnej UPnP (DLNA)
• Funkcja Time Shifting przez USB
• Funkcja DVR za pośrednictwem USB
• System dźwiękowy 2,0 20 W
• DTS Virtual Sound Processing: X
• Etykieta energetyczna: A +

avcesar
 

mkp13

New member
@kiki

TV pojawil sie w propocji za 3999 zl (z 4999). Tym dziwnejsze jest dla mnie, ze wersja 65 cali kosztuje 4199 zl. Czy jst to TV wart rozwazenia do zwyklego ogladania TV?
 

Grzegorz68

New member
Właśnie też mu się przyglądam, bo w tej cenie kusi, tylko nie wiem, jak wypada w stosunku do innych propozycji 65 calowych w podobnej cenie,
 

mkp13

New member
W RTV Euro Agd jest model 70UK6500 w cenie 3999, a w mediaexpert model z tytulu tj. 70UK6950.

Czekamy w takim wypadku na opinie ekspertow. Przegladajac forum zdaje sobie sprawe, ze zostana polecone inne modele, tylko ze sa one duzo drozsze (NU8042, FX700 czu PUS83xx) od wymienionego.

Tak samo czy moglby ktos opisac roznice pomiedzy 6500 a 6950?

Skad moze wynikac roznica, ze wersja 65calowa kosztuje 4199, a wersja 70 calowa 3999 zl?
 

Grzegorz68

New member
Zdawałem już podobne pytanie w innym wątku ale nikt nie odpowiedział.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

stingeros

New member
Witam ponownie. Odświeżam temat bo od 2 tygodni jestem posiadaczem telewizora LG 70uk6950. Chciałem się pochwalić gdyż wybierałem tv kilka miesięcy. Powiem Wam szczerze telewizor MIAZGA :) Za te pieniądze (3999) to nic tylko kupować. Rozmiar ekstra. Wykonanie na najwyższym poziomie. System śmiga aż miło. Pilot Magic super sprawa. Obraz z każdego źródła ekstra a 4k to już wymiata. Podałem mu ok 100 plików różnych formatów i wszystko przemielił :) Dźwięk jak na tv tez jest spoko. Jak na razie zero cloudingu. Ogólnie dużo by pisać. Jestem mega zadowolony. Dobrze, że zdążyłem kupić bo tego modelu już prawie nie ma.
P.S. miałem kupować Sharpa 70ui7652e ale jak zobaczyłem wykonanie, ledwo działającego pilota oraz system, który ledwo działał to podziękowałem.
 
Do góry