Telewizor LED za około 2500 zł

darkKRIS

New member
Cześć,
Poszukuję telewizora LED do około 2500 zł (+/- 200 zł).
Minimum to 40 cali, 3 x HDMI, 1 x USB, 100 Hz, DVB-T i oczywiście FullHD.

Nie zależy mi za bardzo na funkcjach internetowych i 3D, ale z tego co oglądałem, telewizory w tej cenie przynajmniej jedną z tych technologii (?) mają. Raczej przymierzam się do telewizorów 3 producentów: Samsung, LG lub Sony. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale na telewizorze będzie odbierana cyfrowa telewizja naziemna.

Przeglądając ofertę sklepów znalazłem takie telewizory:
1. Samsung UE40ES5500
Ten ma raczej wszystko co potrzeba. Ma 100 Hz, ale to chyba jest "podbijane" z 50 Hz?

2. Sony KDL-40EX650

3. LG 42LS570S

Jeśli już wybierać, to z czym lepiej wziąć TV? z usługami internetowymi czy 3D? W sumie ani na tym ani na tym mi nie za leży, ale jak już brać to co? Do internetu używam lapka bądź PC (czasami smartfona). Czy warto teraz pchać się w 3D?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jakie masz preferencje - co ma być najważniejsze ?
Obraz
Multimedia
Gry
3D ?
 

darkKRIS

New member
Raczej obraz (cyfrowa telewizja + filmy z lapka) i 3D. Rzadziej gry (nie mam konsoli).

Dzisiaj przeglądając najnowszą gazetkę neonet'u (oferta od 1.06) trafiłem na trzy TV w całkiem dobrej cenie:

1. Samsung UE40ES6100 za 2799 zł (3069 zł) - 2 szt. okularów
2. Sony KDL40EX720 za 2699 zł (2890 zł)
3. LG 42LM620S za 2899 zł (3490 zł) - 4 szt. okularów, pilot Magic Remote za 1 zł, adapter WiFi za 1 zł.

Pierwsza cena to cena z neonet'u a w nawiasie to cena z Euro. Co o tym myślicie? Ja chyba wybrałbym LG.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trochę więcej jak podałeś w tytule.
A jaką masz odległość od ekranu ?
 

peki

New member
a bierzesz pod uwagę Panasonica? bo oni też mają bogatą ofertę LED a Vierę 32' możesz znaleźć za niecałe 2tys już
 
Do góry