Telewizor LED TCL P815 4K Ultra HD, trzy modele HDR i Android 9.0 Smart TV

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Telewizor LED TCL P815 4K Ultra HD, trzy modele HDR i Android 9.0 Smart TV

[FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot][FONT=&quot] [/FONT]
[/FONT]
[/FONT]
[/FONT][/FONT]
[FONT=&quot]Oprócz telewizorów TCL P 615, P 715, chiński producent zaprezentował serię P815.[/FONT]
[FONT=&quot]
[FONT=&quot]Krótko mówiąc, trzy telewizory 4K Ultra HD TCL 50P815 (50 '', 127 cm), TCL 55P815 (55 '', 140 cm) i TCL 65P815 (65 '', 165 cm) wykorzystują większość specyfikacji P715 z dwiema jednak głównymi różnicami, konstrukcją i wskaźnikiem płynności PPI 2000 (w porównaniu z PPI 1500). Stopa znajduje się w środku i jest perforowana, co zapewnia przyjemne uczucie lekkości.[/FONT]

[FONT=&quot]
_tcl_p81_lifestyle.jpg
[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
Główne cechy techniczne
[FONT=&quot]Oczywiście, podobnie jak w P71, telewizory TCL P815 są wyposażone w kompatybilność z HDR Dolby Vision i Dolby Atmos . Bardzo cienka ramka panelu LCD, prawie nieistniejąca po lewej, prawej i górnej stronie ekranu, natywny panel LCD 10-bit 50 Hz, przetwarzanie obrazu IPQ Engine, wydajne skalowanie, Mega Contrast. Dostępny jest również system Micro Dimming Pro (optymalizacja jakości obrazu według strefy za pomocą procesu oprogramowania) oraz Direct Led Global Dimming . Oczywiście jest również kompatybilność z HDR10 i HDR HLHG.[/FONT]

[FONT=&quot]
tcl_p81_reverse_side.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]Reszta to bardzo cienka ramka panelu LCD, prawie nieistniejąca po lewej, prawej i górnej stronie ekranu, natywny panel LCD 10-bitowy 50 Hz, przetwarzanie obrazu IPQ Engine, indeks obrazów Wskaźnik wydajności 1500 Hz (1400 Hz na 43 ''), wydajne skalowanie i Mega Contrast. Istnieje również system Micro Dimming (optymalizacja jakości obrazu według strefy za pomocą procesu oprogramowania) i podświetlenie Direct Led.
[/FONT]
[FONT=&quot]Dostępny jest również tryb Sport, który usprawnia wyświetlanie podczas transmisji sportowej, tryb Game, aby zmniejszyć opóźnienie wejścia oraz tuner DVB - T 2 / DVB - C i DVB - S 2. [/FONT]

[FONT=&quot]
tcl_p81_android.jpg
[/FONT]

Funkcja Android 9.0 Smart TV

[FONT=&quot]Kompatybilność z HBBTv Jedną z mocnych stron serii TCL P815 jest integracja funkcji Smart TV z systemem Android 9.0 (Pie). Oprócz posiadania przeglądarki internetowej, funkcji wyszukiwania głosowego i Chromecasta, oferującego dostęp do Sklepu Google Play, który zawiera kilka tysięcy darmowych aplikacji, istnieje zarządzanie wieloma kontami, PIP, funkcja Cast. wydajne treści Ultra HD, wielozadaniowość do nawigacji między kilkoma aplikacjami, szybki dostęp do ulubionych treści poprzez boczny pasek informacyjny nałożony na ekran, kompatybilność z Asystentem Google i funkcja sterowania głosowego bez użycia rąk TV) za pomocą pilota wyposażonego w mikrofon. Wszystko z 16 GB pamięci flash z możliwością rozszerzenia przez USB./ 4K też jest w porządku. [/FONT]

[FONT=&quot]Oczywiście Wi-Fi jest na pokładzie. Wszystko „napędzane” przez czterordzeniowy procesor. Zauważamy również funkcję T - Cast Away, która wyświetla zawartość ekranu telewizora na drugim ekranie.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Wreszcie sekcja audio zgodna z Dolby Digital Plus dostarcza 2 x 10 W przez dwa głośniki szerokopasmowe, a także umożliwia regulację głośności za pomocą funkcji AVL (Dolby Audio Processing). Wreszcie, etykieta energetyczna serii TCL P815 to posłuszeństwo A +.[/FONT]

[FONT=&quot]
tcl_p81_front.jpg
[/FONT]

Złącza

[FONT=&quot]Złącze ma trzy wejścia HDMI CEC 2.0b (zgodne z 2 160p / 50 i 2 160p / 60), jedno z funkcją ARC, a drugie z obsługą MHL . Wszystkie mają certyfikat HDCP 2.2. Jest złącze Composite / YUV poprzez adapter, dwa dodatkowe porty USB 2.0, port Ethernet i port CI + z certyfikatem Canal Ready . Plus wyjście optyczne . Oczywiście zapewnione jest zarządzanie HEVC ( IP i Broadcast).[/FONT]

[FONT=&quot]Dostępność ogłoszona na październik. Orientacyjne ceny wciąż nieznane.[/FONT]

[FONT=&quot]Przypomnienie o kluczowych cechach TCL 55P815:[/FONT]
[FONT=&quot]• Panel 50 Hz[/FONT]
[FONT=&quot]• 10-bitowa płyta[/FONT]
[FONT=&quot]• panel LCD[/FONT]
[FONT=&quot]• Panel Ultra HD / 4K[/FONT]
[FONT=&quot]• Procesor: czterordzeniowy[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja wzmocnienia kontrastu Mega Contrast[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja UHD Color Extender[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja bramy medialnej UPnP ( DLNA )[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja DVR[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja ARC[/FONT]
[FONT=&quot]• Funkcja silnika IPQ 2[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z MHL 3.0[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDCP 2.2[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z Wi-Fi[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z Bluetooth[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HEVC[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HBBTV[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDR10[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z HDR Dolby Vision[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z CEC[/FONT]
[FONT=&quot]• Zgodność z Canal Ready[/FONT]
[FONT=&quot]• Wyjścia: 1 optyczne , wyjście słuchawkowe[/FONT]
[FONT=&quot]• Wejścia: 3 wejścia HDMI CEC, w tym jedno 2.0, ARC i MHL , 1 kompozytowe (adapter), 1 YUV (adapter), 2 porty USB Host kompatybilne z Fat32 i NTFS , 1 port CI + i 1 port Ethernet[/FONT]
[FONT=&quot]• Multimedia Smart TV Android 9.0 (Pie)[/FONT]
[FONT=&quot]• Multimedia z Asystentem Google[/FONT]
[FONT=&quot]• System podświetlenia Direct LED Global Dimming[/FONT]
[FONT=&quot]• Kompensacja ruchu PPI 2000[/FONT]
[FONT=&quot]• Tuner DVB - T 2[/FONT]
[FONT=&quot]• Tuner DVB - C[/FONT]
[FONT=&quot]• Tuner DVB - S 2[/FONT]
[FONT=&quot]• Sekcja dźwiękowa: 2.0[/FONT]
[FONT=&quot]• Moc: 2 x 10 W.[/FONT]
[FONT=&quot]• Etykieta energetyczna: A +
Avcesar
[/FONT]
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
wrzuć fotki na facebooka , sprawdź czy ma wide color gamut , dobrze by było też abyś wrzucił fotki philipsa 58pus8535 ile pobiera energii po Twojej kalibracji
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Ktoś Cię prosił o dołączenie do rozmowy?no właśnie..ja nie dyskutuję z Tobą i nie będę dyskutował więc idź pogadać z kimś innym
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
o P815 nic nie wiadomo kiki czy to jest qled? bo akurat ten P715 ma ładny obraz więc przy dobrej cenie można go oczywiście polecić jeśli ktoś nie korzysta z IPTV ;-)
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
@ comeback - na tą osobę to radzę nie zwracać uwagi , taki ma charakter : co to nie ja i co ja wiem a wy nie !!!
Jak czytam posty i widzę jego nick to nie zwracam uwagi na teksty i jego "mądre " słowa tylko od razu czytam następne wypowiedzi .
Z mojej strony opinia : " taki cwaniak " ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Proszę trzymać się tematu.
Dane sprzętowe będą jeszcze uzupełnione.
Model TCL właśnie testuję.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
to wrzuć jakieś fotki na fb czy tutaj bo ten telewizor to widmo , nikt go nie widział nawet na zagranicznych portalach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dizlly

New member
WItam,

Szukałem oprogramowania na stronie tcl do tego modelu, ale niestety nie ma go nigdzie, dzwoniąc na obsługe klienta również byli zaskoczeni. Czy to jest jakiś 'eksluzywny model' dla RTV agd ?

Mam bolączke również z 1 opcja która niezmiernie irytuje, a serwis równiez nie potrafił w tym pomóc.

Gdy chce użyć wbudowanej funkcji google assitant w tv, oczywiście mogę podać co szukam ale za każdym razem wyswietla się również komunikat by sparować pilota bluetoth, którego do tego zestawu nie dołączają. Czy jest jakaś opcja się tego pozbyć?

I ostatnia prośba, czy ma ktoś dobre ustawienia obrazu dla tego modelu?

Dziękuje i pozdrawiam HDTV forum
 

chocolaterie

New member
WItam,

Szukałem oprogramowania na stronie tcl do tego modelu, ale niestety nie ma go nigdzie, dzwoniąc na obsługe klienta również byli zaskoczeni. Czy to jest jakiś 'eksluzywny model' dla RTV agd ?

Mam bolączke również z 1 opcja która niezmiernie irytuje, a serwis równiez nie potrafił w tym pomóc.

Gdy chce użyć wbudowanej funkcji google assitant w tv, oczywiście mogę podać co szukam ale za każdym razem wyswietla się również komunikat by sparować pilota bluetoth, którego do tego zestawu nie dołączają. Czy jest jakaś opcja się tego pozbyć?

I ostatnia prośba, czy ma ktoś dobre ustawienia obrazu dla tego modelu?

Dziękuje i pozdrawiam HDTV forum

Ja kupiłam drugi mały pilot, który można sparować ;)
https://pl.aliexpress.com/item/4001156503409.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.6ecb2e0eNOw63F
 
Do góry