Telewizor LED LG UM7100 Ultra HD, w wielkości 70 cali już dostępny w specjalnej ofercie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście , że warto. I jak skorzystasz z programu "Piątka Loco" - masz super ofertę i na UM7600 i na UM 7100.
Masz z kropkami kwantowymi matrycę
Sam wybierasz upust - podaj maila to CI wyślę Program pilotażowy.
I dopłata minimalna.
Podaj proszę maila na PW to CI wyślę Program.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak będziesz niebieski łapiesz się na specjalny program pilotażowy "Piątka Loco"
podaj maila na PW to Ci podam. Ceny masz rewelacyjne na te modele.
Testy dopiero po IFA w Berlinie, będą ale też dla niebieskich.
 

k@li111

New member
Czy już można gdzieś kupić Magic Pilota do tego TV?, bo bez niego ten telewizor jest trochę kulawy..
Kiki masz? Po ile?

Wysłane z fona
 

zlc

New member
@kiki - tak wiem, tylko telewizor nie ma standardowego gniazda antenowego tylko takie na cieniutki wtyk (jak gniazdo sat na ścianie)
 

zlc

New member
Nie, jest tak jak pokazałeś w swoim pierwszym poście na obrazach tyłu telewizora, jest tylko ten wtyk taki jak sat na gniazdku w ścianie nie ma tego Antenna a ten cienki nie jest nijak podpisany.
(nie mogę wstawić obrazu, ale chodzi o zdjęcie tyłu które pokazałeś w pierwszym poście)
 

Eleonor

Member
Jak nie masz wbudowanego tunera tv to nic nie zrobisz ...Skąd masz ten tv ? Gdzie kupiłeś takiego kastrata ?
Takie tv są pewnie na inny rynek niż polski ...

czy masz tak z tyłu ?

s-l1600.jpg
 
Ostatnia edycja:

Eleonor

Member
A dlaczego mam do mieć ? od czego jest google ? Chcę Tobie pomóc w odgadnięciu tej zagadki dlaczego nie masz złącza antenowego ... nic więcej
Masz tak jak na ostatnim zdjęciu ?
Kupiłeś ten tv na ebay , w UK ?
 
Ostatnia edycja:

zlc

New member
Czyli pozostaje mi tylko kupić jakiś tuner dvb-t i podpiąć do telewizora przez HDMI, czy może masz jakiś pomysł, co mógłbym zrobić?
 
Do góry