Telewizor LED do 2500zł

raczek84

New member
Witam

Dostałem zadanie wybrać dla siostry na nowe mieszkanie jakiś telewizor który nie okazałby się pomyłką i jakość wyświetlanego obrazu była co najmniej zadowalająca.

Salon nie wielki ok 15m2 odległość od tv ok 3m telewizor zawieszony będzie na ścianie. Wiadomo że obraz w HD prawie na wszystkich telewizorach wygląda co najmniej dobrze, niestety w SD już tak kolorowo nie jest sam miałem kiedyś tv Samsunga nie pamiętam jaki to był model ale jakość kablówki masakryczna więc chcę uniknąć tego błędu dodając do tego ograniczony budżet 2500zł sprawia że zadanie łatwe nie jest.

Wytypowałem 4 modele tv i liczę na pomoc w wybraniu najlepszej opcji:

Sony KDL-40EX650 mój faworyt przyznam szczerze, Sony ma dobre filtry i obraz na analogowej kablówce nie jest irytujący

Philips 40PFL5007K - Tu siostra zasugerowana promocją w Euro, niestety ja nie mam pojęcia co to za model a specyfikacje na kartce nie zawsze idą w parze z zadowoleniem.

Toshiba 40RL838
- Największą jego wadą jest dość kiepski design i czas reakcji matrycy 8ms :( ale cena najbardziej kusząca w tym rozmiarze matrycy

LG - 37LS570 - Najmniejszy ze wszystkich, najtańszy i w sumie tyle co mogę powiedzieć o modelu. Mam tv tego producenta ale wersję 47 calową z 3d i jestem zadowolony po analogu szału nie robi ale ja akurat mam kablówkę i programy po dekoderze są dla mnie zadowalające.

Oczywiście jeśli macie jakieś inne typy do tej kwoty to bardzo proszę o podanie.
 
Do góry