Telewizor LED 40 cali

piotrpiotr

New member
Witam,

prawie dwa lata temu mogliście mi wybrać bardzo dobry tv (LG 32LH7000), zmieniły się u mnie troche warunki mieszkaniowe i szukam czegoś większego. Z uwagi na niezbyt szeroką ściankę na której będzie wisiał TV nie może być większy niż 40 cali. Chciałbym by był to TV LED, 3D mnie nie interesuje, przydałaby się internet na wifi. Pokój w którym będzie TV jest duży i jasny. Cena - okolice 3000-3500 zł. Obecnie myślę nad:

Samsung UE40C6500


SONY KDL-40NX710















 

Mylagos

New member
Witam.

Moim zdaniem z tego modelu Sony powinieneś być naprawdę zadowolony. Gdybyś jednak miał możliwość wydania większej kwoty, mógłbyś zastanowić się nad modelem NX720.
 

piotrpiotr

New member
trochę negatywnych opinii naczytałem się o tym sharpie, a może jakiś samsung z aktywną matrycą by się znalazł? mam trochę sprzętu samsunga i byłby kompatybilny z TV, poza tym aplikacje samsungowe mnie przekonują
 

piotrpiotr

New member
odtwarzanie napisów z filmów na pendrive jest dla mnie istotne czytałem ze bywają tu problemy, zmiana rozdzielczości przy 3D też nie jest zaletą :/

kasa jaką mogę wydać skoczyła do około 4000-5000 zł, ważne jest tez aby był możliwie wąski, nie chce żeby wystawał za moja ściankę
 

piotrpiotr

New member
Tv nie może mieć więcej niż 97 cm to jest totalny max. Ze względu n

a ścianę na której będzie wisiał. Dziś oglądałem tego sharpa 40LE830 wywarl na mnie dobre wrażenie, mam pytanie do jego użytkownikow - dobrze czyta napisy do fil mó w? Odtwarza dużo formatów? I jak z jego wifi? Można połączyć się z komputerem i internetem? Zastanawiam się również nad samsungiem ue40d70 000.
 

piotrpiotr

New member
Chyba stanie na: Samsung UE40D7000 (czytałem trochę o awaryjności Samsungów ich kiepskiemu wykonaniu ale plusem jest samsung aps dodatki do niego np okulary aktywne, lepsze poruszenie się po stronach internetowych możliwość dokupienia klawiatury itp.
 

robsoniqe

New member
Chyba stanie na: Samsung UE40D7000 (czytałem trochę o awaryjności Samsungów ich kiepskiemu wykonaniu ale plusem jest samsung aps dodatki do niego np okulary aktywne, lepsze poruszenie się po stronach internetowych możliwość dokupienia klawiatury itp.

5 dni temu kupiłem 40d7000. Telewizor jest rewelacyjny. Polecam w 100 %

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Nie polecam :(, swieci bardzo jasno, przy czym kolory slabiutkie. Przeplacisz. No ale jak nie masz wiecej miejsca, to i tak nic nie masz wiekszego wyboru.
 

piotrpiotr

New member
tzn. wiele 40 calowych by się zmieściło, tak jak mówie szerokość scianki na której by wisiał to 93-97 cm (podaje przedziałowo bo ścianka jest z jednej strony zaokrąglona), przejadę się do jakiegoś sklepu i obejrze sobie ten sprzęt na żywo, cena nie jest dla mnie taka istotna wole kupić coś droższego ale z czego będe zadowolny przez lata, stąd tyle moich wątpliwości :)
 

Mixmich

New member
Ja od siebie mógłbym polecić 42yl863/wl863 (różnią się kolorem, w dodatku w yl863 dodają okulary 3D), jednak za szeroki (101,4 cm :/). Spośród wszystkich wymienionych ma najlepszy procesor (CEVO). Test na tym forum. Osobiście mam wl768 i zmieściłby się na Twojej ścianie, ale go już teraz ciężko dostać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry