Telewizor LCD - pomoc w wyborze, pomoc w wyborze pomiędzy konkretnymi modelami

piotrpiotr

New member
Witam,

w tym miesiącu chce dokonać zakupu telewizora LCD odległość od kanapy jest niewielka bo wynosi około mniej niż 2 m, dlatego zdecydowałem się na 32 cale,
zależy mi by miał opcje oglądania filmów z pendriva (ale nie tak jak w niekórych samsungach, które odtwarzają tylko wybrane formaty i to bez napisów). Nadal zastawiam się nad technologią LCD/LED ale chyba jest troche za droga w porównaniu do różnicy w jakości obrazu. Poniżej wklejam modele, które mnie interesują może doradzicie, w który najbardziej opłaca się zainwestować?

1. LG 32LH7000

2. Sharp LC-32LE700E

3. Samsung LE32B651
 

JackS.

New member
Bez reklam
Witam,

w tym miesiącu chce dokonać zakupu telewizora LCD odległość od kanapy jest niewielka bo wynosi około mniej niż 2 m, dlatego zdecydowałem się na 32 cale,
zależy mi by miał opcje oglądania filmów z pendriva (ale nie tak jak w niekórych samsungach, które odtwarzają tylko wybrane formaty i to bez napisów). Nadal zastawiam się nad technologią LCD/LED ale chyba jest troche za droga w porównaniu do różnicy w jakości obrazu. Poniżej wklejam modele, które mnie interesują może doradzicie, w który najbardziej opłaca się zainwestować?

1. LG 32LH7000

2. Sharp LC-32LE700E

3. Samsung LE32B651


Tu masz konfigurator Panasonica:
http://www.centrumdobregoobrazu.pl/tv/
umożliwiający zorientowanie się jakiej wielkości powinien być telewizor w zależności od odległości z jakiej się ogląda, przy założeniu, że oglądasz pezkaz dobrej jakości (1080i lub 1080p). Być może zrewidujesz swoje wymagania odnośnie potrzebnej przekątnej ekranu.
 

piotrpiotr

New member
obecnie jestem najbliżej kupna tego samsunga dlaczego?

1. internet
2. odtwarzanie napisów w kazdym formacie
3. design
4. opcja PIP

choc LG z tego co czytam ma chyba lepszy obraz, jeśli się mylę to proszę wyprowadźcie mnie z błędu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do takich warunków - ja wybrałbym Sharpa 40 LU700
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=46027
img_P_lcdtv_led_LU-frontal_logo_960.jpg
 
Do góry