Telewizor LCD "Edge"LED firmy Sony -model 55HX853,krótka pierwsza recenzja.

Mylagos

New member
Jeśli to co jest napisane w tej recenzji, jest prawdą, będzie naprawdę ciekawie. Najbardziej interesuje mnie jak ulepszyli X-Reality :D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Teraz zeby sie potwierdzily pewne rzeczy w powazniejszych testach i bedzie to godny tv do kupienia :) i do rywalizacji z nowym panasem ledem czy z innymi modelami tegorocznymi - czas pokaze ale zapowiada sie niezle :)
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Teraz zeby sie potwierdzily pewne rzeczy w powazniejszych testach i bedzie to godny tv do kupienia :) i do rywalizacji z nowym panasem ledem czy z innymi modelami tegorocznymi - czas pokaze ale zapowiada sie niezle :)
Lolek

Witam,

John Archer to poważny tester i "nie rzuca słów na wiatr". Zresztą do kwietnia niedaleko.Ciekawym jestem , jaka firma dostarcza matryce do tego modelu.:neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam, wiesz mi chodzilo bardziej o profesjonalny test , bo jesli chodzi o tego pana "testera" to nie mowie ze jest slaby tylko zeby bardziej profesjonalny test sie pojawil. Ale moze byc tak ze ten model bedzie naprawde debesciakiem wsrod edge led. Ciekawy jestem jak i ty skad maja matryce czy to nie beda od lg? Ale tv naprawde obiecujaco sie zapowiada i bardzo mnei ciekawi porownanie go do panasa topowego z tego roku .... jak by wypadly te dwa modele na przeciwko siebie :) Pozdrawiam
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam, wiesz mi chodzilo bardziej o profesjonalny test , bo jesli chodzi o tego pana "testera" to nie mowie ze jest slaby tylko zeby bardziej profesjonalny test sie pojawil. Ale moze byc tak ze ten model bedzie naprawde debesciakiem wsrod edge led. Ciekawy jestem jak i ty skad maja matryce czy to nie beda od lg? Ale tv naprawde obiecujaco sie zapowiada i bardzo mnei ciekawi porownanie go do panasa topowego z tego roku .... jak by wypadly te dwa modele na przeciwko siebie :) Pozdrawiam
Lolek

Witam,
Krótka recenzja , lecz profesjonalnie napisana.Na pewno będzie rozszerzona, John Archer już nie jeden
telewizor w swojej zawodowej profesji szczegółowo przetestował ujawniając wady i zalety poszczególnych modeli telewizorów z najwyższych jak i niższych półek.
Mam nadzieję , że na jesień firma Sony przygotuje swój topowy telewizor z serii HX9xx., a jakość tego
modelu będzie na miarę renomy ,jaką firma Sony cieszyła się produkując telewizory CRT Trinitron.:grin:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam mysle ze wiele osob ma taka nadzieje, ale jesli nawet nie wyjdzie topowy model 950 to ja mysle ze na tyle ile pozwala edge led 850 bedzie fajnym tv ale to sie okaze juz nie dlugo :)
lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Orientacyjna cena modelu najmniejszego tj.40" serii HX850 to 1300€. (czyli wysoka)

Pozdrawiam,:)
accu
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam jak to u sonego za znaczek trzeba zaplacic :) oczywiscie zart tv mysle ze bedzie naprawde fajny oczywiscie jak na edge led a mzoe cos wiecej niz na edge led zobaczymy juz niedlugo, ja jestem dobrej mysli bo bedzie on na mojej liscie :)....
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
dzisiaj rozmawialem ze sprzedawca sonego i nieoficjalna ale tak na 99% cena nowego hx 850 w 55 calach to uwaga :) 8900 zl czyli mneij jak samsung czy lg i mysle ze mniej jak panasonic. Model hx 750 kosztuje 7700 zl. w 55calach. Jak sie chce od razu kupic okulary to jest model hx 751 i tam od razu sa dwie pary okularow- podobno taniej wychodzi jakby oddzielnie kupic. Podobnie chyba bedzi ez modelem hx 850. Jesli chodzi o wyglad to spoko jest ladnei wszystko dopasowane itp o obrazie nie bede pisal bo nie bylo jak sprawdzic. hx 850 od 04 maja niby :)
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jest jakas promocja w sonym na hx 750 trwa chyba do polowy maja czy cos w tym rodzaju - 55 cali za niecvale 7000 tys i mysle ze jeszce cosik by zjechali :) naprawde ceny zaskakuja ...
Lolek
 

Zbig208

New member
Byłem dzisiaj w SonyCenter i był tylko 55HX750 w cenie 6899. Rozmawiałem ze sprzedawcą który poinformował mnie że model 55HX850 będzie w maju w cenie 7999.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bardzo dobra cena a jak na poczatek to super. I obraz bedzie duzo fajniejszy jak w kolorowym samsungu a jest tanszy.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wszystko co komu zalezy ale wez pod uwage ze tn tv jest nowosc a kosztuje jedyne 7 tys w 55 calach i jest to sony :) takze cos za cos tak, dizajn jest taki jaki jest obra ztez jest sredni 850 bedzie lepiej ale i drozsza troszke wszystko zalezy na co kto patrzy. jak chce sie ladny tv to si ekupuje np samsunga ktory jest ladny ale kolory dla mnei sa cukierkowe ale sa tacy co to wychwalaja bo przy okazji ma tysiace gadzetow.
Lolek
 
Do góry