Telewizor LCD do 1500 zł

x21

New member
Witam,mam pytanie znacie jakiś telewizor do 1500 zł ?
Moje wymagania :
LCD
32 cale
Full HD
MPG4
Będę go głównie używać do oglądania filmów i grania na PS3 .
Bardzo proszę o pomoc .
 

kacy21

Member
Witam. I ja się podepnę pod ten temat.Potrzebuję tego samego, tyle tylko, że do 1700 zł.Poczytałem trochę forum i znalazłem takie modele, wszystkie wg ceneo do tej kwoty:
  1. Panasonic TX-L32S20
  2. SHARP LC-32FB510
  3. TOSHIBA 32SL738
  4. SONY KDL-32EX402
  5. PHILIPS 32PFL5405
Który wg Was jest najlepszy do pokoju dziecka, odległość jakieś 2-2,5m, 50% xbox360 - 50% dvb-t, jakiś film od czasu do czasu ? Może jakiś inny za te pieniądze?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z wymienionych wybrałbym Toshibę 32SL738. Dla takiej ilości oglądania tv - będzie dobrze skalować obraz. I jest extra cena obecnie.
 

kacy21

Member
A jak się ma 50Hz w Toshibie do jakości obrazu? A ewentualnie w dalszej kolejności który tv? No i z innej beczki-jak się ma plazma panasonica TX-P37X20 do w/w modeli w tym zastosowaniu? Bo cena ta sama......Osobiście używam panasonica 42PX80E, teść ma sharpa LC-40LE810E i powiem szczerze , że jak mam oglądać zwykłą tv to zdecydowanie wolę swoją plazmę a przecież ten SHARP to dość wysoki model więc jestem pełen obaw co do jakości obrazu w modelach powyżej przeze mnie wymienionych.No ale dochodzi jeszcze Xbox......chociaż syn gra i jest ok, tak mi się wydaje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry