Telewizor LCD 32 cale do 2000 zl. Sygnał ze zwykłej anteny na bloku.

marekc12

New member
Witam!

Typ: LCD, stojący
Wielkość: 32 cale
Budżet: 1700-2000 PLN
Sygnał: zwykła antena na bloku 4 programy ;D
Odległość od ekranu: ~ 1,75 m
Pokój jasny. Oglądam w dzień i w nocy.
Telewizję ogląda czasem kilka osób.

Jakie modele byłby najlepsze w tym przedziale cenowym???
I jeszcze takie pytanko: jak to jest z tą rozdzielczością, czy przy moim sygnale nie była by lepsza mniejsza rozdzielczość?

Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
żaden telewizor w tej klasie cenowej nie wytrzyma dobrej jakości z odległości 1,7 m przy sygnale analogowym. Ale zostań przy swoim starym i dozbieraj kasy , albo zmień przynajmniej na sygnał cyfrowy.
.
 

marekc12

New member
To jakie modele(nie koniecznie Sharp) w moim przedziale cenowym by sobie najlepiej radziły z takim sygnałem?

Może byc 28-31 cali też. Wtedy byłby troche ładniejszy obraz. Jednak mało telewizorów LCD znalazłem o takich wielkościach, najwiecej jest chyba 32 calowych ;/.
 

terri06

New member
Zapytanie

:roll: jestem tu nowa, bardzo proszę o podpowiedź, na decyzję mam mało czasu gdyż w ramach reklamacji- reklamuję/zwracam telewizor LE40M87BD ze względu na porysowana obudowę. Ogólnie jestem z niego zadowolona. W sklepie zaproponowano mi niby nowszy ciut model LE40A551 , chodzi o Samsunga Fuul Hd. Czy ktoś mi poradzi czy faktycznie ten drugi model jest ciut lepszym?
 

Piotr_the

New member
terri06 napisał:
:roll: jestem tu nowa, bardzo proszę o podpowiedź, na decyzję mam mało czasu gdyż w ramach reklamacji- reklamuję/zwracam telewizor LE40M87BD ze względu na porysowana obudowę. Ogólnie jestem z niego zadowolona. W sklepie zaproponowano mi niby nowszy ciut model LE40A551 , chodzi o Samsunga Fuul Hd. Czy ktoś mi poradzi czy faktycznie ten drugi model jest ciut lepszym?

Weź ten nowszy A551!!
 

marekc12

New member
Odpiszcie mi coś :)

co myślicie o tym(choc czytalem ze sie dlugo wlacza, zobacze jeszcze w sklepie..): SHARP LC32D44E-BK (Cena : 2199).

Jeszcze:
panasonic tx-32le8p (1666pln)
sharp 32ad5 (2199pln)
sony 32s3010 (2199pln)
toshiba 32av5000pg (1799pln)
 

mlun

New member
No i co wybrałeś? Bo ja też po tych wielkich burzach szukam tv nowego do 2k:p I myślałem właśnie otym sharpie. Co powiecie jeszcze na temat panasonica który kolega podał w zestawieniu swoim?
 

wilcox

New member
Z takiej odległości powinien wystarczyć 26 cali, zależy jaki masz obecnie TV. Ja miałem 28 cali CRT, a od 2 dni wspomniany Sharp 32D44 i patrząc z odległości 2 metrów poraża mnie ta wielkość, ale jestem jak najbardziej zadowolony.
 
Do góry