Telewizor lcd 29'' do 32'' za około 2500 zł

Olek Henke

New member
Jaki telewizor lcd 29'' do 32'' za około 3000 zł?

Chciałbym sobie kupic tc lcd 29 - 32 '' ca około 3000 zł ale nie wiem jaki najlepiej mam prośbe jaki byście doradzali? Nie znam się na tym sprecjalnie i nie wiem na co zwracac uwagę przy zakupie. Dzięki i podrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja sprawdziłbym - 32 Sa 1 Sharpa .Klasa cenowa jest na takim poziomie że bedziesz musiał przyzwyczajać się do telewizora.
Jesli myslisz naprawdę o dobrej jakosci - zostają CI telewizory CRT.
Chyba że podniesiesz stawkę do 3000 zł .
pozdrawiam
 

Olek Henke

New member
kiki napisał:
Ja sprawdziłbym - 32 Sa 1 Sharpa .Klasa cenowa jest na takim poziomie że bedziesz musiał przyzwyczajać się do telewizora.
Jesli myslisz naprawdę o dobrej jakosci - zostają CI telewizory CRT.
Chyba że podniesiesz stawkę do 3000 zł .
pozdrawiam

A za około 3000 zł co byście polecali?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To już co innego :
Sharp 32 Ra 1
JVC 32 G 80
Panasonic 32 LM 70
=======================
Tu juz jest w czym wybierać i jakość zupełnie inna.
 

nicko

New member
A ja Ci polecam LG 32LC3R, są już poniżej 2200zł. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to nie ma lepszego :)
Oczywiście kiki się z tym nie zgodzi, bo ich nie sprzedaje ;)
 

Jamek

New member
Pozwólcie, że się wtracę do tematu. Jeszcze niedawno byłem zdecydowany na telewizor LG 32LC3R, który można obecnie wyrwać za 2160zł , ale ostatnio znacznie potaniał Samsung LE32S71B, który jest teraz tylko 100zł droższy niż LG. Pod uwagę biorę też Philipsa 32PF5331.

Co wybralibyście mając do wyboru te 3 modele ? Docelowe wykorzystanie telewizora to głównie X360 , filmy HD oraz czasem DVD i satelita.
 

nicko

New member
Jamek napisał:
Jeszcze niedawno byłem zdecydowany na telewizor LG 32LC3R, który można obecnie wyrwać za 2160zł , ale ostatnio znacznie potaniał Samsung LE32S71B, który jest teraz tylko 100zł droższy niż LG. Pod uwagę biorę też Philipsa 32PF5331.

Co wybralibyście mając do wyboru te 3 modele ?

Wybrałbym LG, ma najlepszą matrycę jeśli chodzi o kontrast i kąty (w poziomie)
 

miedziumaly

New member
Ja planuje kupić Samsung 32" LE32R82B w cenie 3200 zł lub LE32S81B w cenie 2900 zł, również szukam LCD za około 3000 zł.
Podoba mi się styl takich samsungów :) Ostatnio kolega kupił monitor LCD o podobnym wyglądzie :)
Niewiem czy wybrać, któryś z tych powyższych czy macie inne propozycje?
Przy okazji... chciałbym powiesić LCD na białej ścianie...

Zależy mi na jednej funkcji do której od zawsze jestem przyzwyczajony :)
Chodzi mi o funkcję, która wykrywa nowo włączony sygnał, gdyż czytałem, iż nie które LCD tego nie mają. A chodzi dokładnie oto, że jak włącze np. Cyfrowy Polsat to TV sam przełączy się na CP, a nie trza ręcznie za pomocą pilota włączać.

Mam przy okazji jeszcze jedno pytanko...
Na jakiej wysokości powinnien być zawieszony LCD, jeżeli chce go powiesić na ścianie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wysokość - nie za wysoko ze wzgledów zdrowotnych. Jeśli będziesz miał za wysoko to powieki mniej nawilżają oczy i problem gotowy.
A jak Ci wychodzi ?
LG oczywiscie sprzedajemy - ile Chcesz ?
Dziś przyjechały 37 LE 2 RR - możesz kupić po 3600 zł i dvd LG masz gratis / 200 zł / . A innych modeli LG mamy na pęczki. Problem jest taki ,że jeśli nie leci na nich demo - to obarz jest kiepski .
Wszystkie modele są wystawione w super cenach - ale jak ktoś dokona porównania na sklepie - to nie ma mowy o ich zakupie. Chyba że kupujesz tylko cenę.
 
Do góry